Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kõige hullema iseloomuga sodiaagimärgid

Kes ütles, et sodiaagimärkidel peavad olema ainult head omadused? Mõningad näiteks paistavad silma ka oma halbade harjumuste poolest...

Kes ütles, et sodiaagimärkidel peavad olema ainult head omadused? Mõningad näiteks paistavad silma ka oma halbade harjumuste poolest : liigne lobisemine, liiga kangekaelne või tujukas iseloom. Kui saaks kõikidele sodiaagimärkidele anda täiesti uue ja objektiivse ülevaate, siis oleks üldpilt hoopis teine.

 

Pilt : freepikPisarakiskujad Vähid ja liiga enesekindlad Lõvid on edetabeli lõpus

 

Viimasel kohal on Skorpionid

Tõele au andes tuleb tunnistada, et mõnede sodiaagimärkide halbadest omadustest vaatame me lihtsalt mööda, sest neil on lisaks ka väga palju häid omadusi. Näiteks võtame Skorpionid, keda ikka ja jälle süüdistatakse kõikides asjades, vähemalt võib öelda, et nad on siiski arukad ja mõistlikud. Jah, mõnikord mõjuvad nende salvavad ütlused ärritavalt aga alati võib ju andeks anda (kui ikka on muidu hea inimesega tegu). Skorpionit kritiseeritakse tihti aga võrdset talle ei leia nii lihtsalt, sest teisi traumeerida oskab ta paremini, kui keegi teine. Aga sellest peab õppima üle olema. Sest oma südames ei ole ta ju halb.  

 

 

 

 

 

Eelviimasel kohal on Vähid

Sama kehtib ka Vähi kohta, kes tihti lihtsalt väljakannatatu on - ta oleks nagu ära hellitatud laps! Tundub nagu peale draamade, pisarate ja draamade tema elus muud ei juhtugi. Aga vähemalt on tal väga hea süda. Ja ta pole kaugeltki verejanuline koletis. 

 

Neljandal kohal on Lõvi

Ja siis Lõvi! Lõvi, kes peab end džungli kuningaks aga mitte ainult džungli vaid ka mägede, merede ja üldse kogu enda ja teiste elu kuningaks. Temaga ei ole võimalik ülesehitavalt suhelda. Sest temal on alati õigus. 

 

Kolmandal kohal on Sõnnid

Ja neljandal kohal on Sõnnid. Ja nagu statistika järgi selgub, on just seeriamõrtsukate hulgas kõige rohkem Sõnni tähemärgis sündinuid. No see oli lihtsalt jutu jätkuks, seda ei tasu nii südamesse ka võtta. Sõnni kinnisidee on jõuda oma eluga heale tasemele. Aga ta on natuke laisavõitu kahjuks. 

 

 

 

 

 

Teisel kohal on Kaksikud

Ja siis tulevad Kaksikud. Kaksikud, te võite tänada oma head huumorimeelt, millele tänu te ei ole selle nimekirja esimesel kohal! Aga sinu iseloom ei säästa kedagi: sa oled tujukas, mängid teiste tunnetega ja lojaalsusest oled sa ka kaugel. 

 

Esimesel kohal on Kaljukitsed

Kõige esimesel kohal selles nimekirjas on aga Kaljukits. No vaadake, kui armas on meie Kaljukits, kui hea ja suur süda tal on! Tema on selles nimekirjas esimesel kohal, sest ta otsib kõikide tööst vigu täiesti süütu ilmega. Ja tal puudub igasugune huumorimeel. Vabandust Kaljukitsed!

Kommentaare ei ole