Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop / Skorpioniga peab hästi läbi saama

   Ilmselt on ka sinu tutvusringkonnas neid inimesi, kellest sa läbi ei näe, kelle ümber hõljub mingi salapära, kelle pilk o...


 

 Ilmselt on ka sinu tutvusringkonnas neid inimesi, kellest sa läbi ei näe, kelle ümber hõljub mingi salapära, kelle pilk on lummav ja kes sind oma olemusega paeluvad. Tõenäoliselt on see inimene sündinud Skorpioni tähtkujus. Tuleb tõdeda, et temaga pole üldse lihtne hakkama saada, ega ta ise ka tihti enda tunnetest aru ei saa ja kui tal lained üle pea kokku löövad, võib ta olla üsna hirmutav. 

 

Sõbra ja partnerina aga ei leia sa paremat. Ta on lojaalne kuni viimase hingetõmbeni, ta ei reeda sind mitte iialgi. Aga parem on, kui sa temaga hästi läbi saad, sest kui sa peaksid tema headust ära kasutama või talle saba peale astuma, siis ei valitse ta end enam. Tema kättemaks on aga väga valus. 

 

 

 

 

Ära kunagi kasuta tema usaldust kurjasti ära, sest tal on väga tugev sisemine jõud, mida ta võib kasutada vastavalt oma tahtmisele kas siis hea või halva tegemiseks.

 

Kui ta midagi teeb, teeb ta kogu hingega. Ta armastab tingimusteta ja usaldab oma lähedasi. Samasugust suhtumist ootab ta ka teistelt. Ta tahab näha inimestes head aga see võib teda viia kokku inimestega, kellel ei ole kõige paremad kavatsused. Õnneks on tal väga hea intuitsioon ja ta saab ruttu teada, milliste inimestega maksab läbi käia ja millistega mitte. 

 

Tavaliselt on tal palju tuttavaid. Ta on suure südamega ja väga lahke. 

Ent, kui keegi peaks ta headust ära kasutama, ei kingi ta teist võimalust.


Kommentaare ei ole