Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Test: Vali üks väike inglike ja vaata, milline on tema sõnum

  Ingli nime tähendus on "sõnumitooja". Inglid suhtlevad inimestega märkide läbi ja juhatavad neid. Inglisõnum...

 


Ingli nime tähendus on "sõnumitooja". Inglid suhtlevad inimestega märkide läbi ja juhatavad neid. Inglisõnumid teevad aga alati head ning juhatavad sind su unistuste, tõelise eesmärgi, õnne, rahu ja rõõmu poole.

 

Inglid soovivad meile teada anda, et alati on kõiges midagi head ja et me ise võime palju ära teha selleks, et tunda end paremini, muretseda vähem ja olla õnnelikum. 

 

Inglisõnumid aitavad meil mõista, et me kõik võime teha midagi, et muuta paremaks mitte ainult enda elu, vaid ka kogu maailma.


Vali üks inglikestest ja vaata, milline sõnum sind ootabIngel nr. 1


Heade uudiste ingel ütleb sulle, et meeldivad uudised on sinu poole teel, mis muudavad su elu. Kaks järgmist kuud on väga soodsad selleks, et muuta oma igapäevast ja isiklikku elu paremaks. Seega, kui sa tahad midagi oma elus muuta, siis praegu on selleks õige hetk. Paljud soovid hakkavad täituma.

 

 

 


Ingel nr. 2


Lootuseingel lubab täitsa sinu kõige suuremad soovid. Sest sa oled seda väärt. Suurema osa oma elust oled sa veetnud oodates, nüüd saad sa teenitud tasu selle eest. Kõik läheb hästi.


Ingel nr. 3


Õrnuseingel lahendab kõik sinu pereprobleemid. Ära muretse, kui su suhetes peaks olema raskusi. See halb periood saab läbi ja algab uus, parem ajastu.

Sinu ellu on tulemas rahu ja õnn.


Ingel nr. 4


Suhteingel toob sulle edu armastuses ja sõpruses. Uued ja head tutvused on sind ootamas. Ole maailmale avatud ja elu saadab sulle ilusaid väljavaateid. 

Järgmise kahe kuu jooksul ära karda sõpradelt abi paluda, nad aitavad snd. Lisaks sellele võib armastuses muutusi tulla paremuse poole.

 

 


Ingel nr. 5


See ingel toob sulle häid uudiseid sinu töö juures. Järgmise 2 kuu jooksul saadavad sind ametialases elus edu ja kordaminekud. 

Kui sa ei ole rahul oma praeguse töökohaga, siis praegu on kõige parim hetk, et otsida midagi paremat. Ja õige tööpakkumine või karjäärivõimalus võib tulla ühelt inimeselt, kellega saatus sind peatselt kokku viib.


1 kommentaar