Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Mida sinu küünte kuju su iseloomu kohta ütleb?

  Üldiselt võib tunduda, et käed ja küüned on kõik sarnased ja selge on ka see, et küünte kuju oleneb maniküürist ag...

 


Üldiselt võib tunduda, et käed ja küüned on kõik sarnased ja selge on ka see, et küünte kuju oleneb maniküürist aga alati on olemas küüne algkuju, mis domineerib, mis on loomulik ja nii sinu moodi. Isegi, kui su küüned on pikad ja viilitud tead sa ju millise kujuga nad sul loomulikena on. Ja see on see kuju, mida sa pead nüüd arvesse võtma.

PIKAD JA KANDILISEDKui sul on pikad ja kandilised küüned oled sa ilmselt hea suhtleja ja väga tark. Sulle meeldib uute inimestega kohtuda ja saada uusi kogemusi. Sulle meeldib oma maailmapilti laiendada.

Mis puutub töösse, siis sinu deviis on : seitse korda mõõda ja üks kord lõika. Sa armastad olukordi analüüsida, et leida parim lahendus. Kõige olulisem sinu jaoks on kõike planeerida, kuni viimase detailini.


LAIAD JA LAMEDADSina oled kaine peaga inimene, kes armastab analüüsida kõike. Sina mõtled enne, kui räägid. Kui inimesed sinult nõu küsivad kuulad sa neid tähelepanelikult. Sul on kuues meel hästi välja arenenud ja üldjuhul on sinu otsused õiglased.

Need inimesed armastavad uusi asju luua, nad teavad paremini, kui keegi teine, et hästi tehtud töö kannab häid vilju. Nad annavad erilise tähenduse asjade vajalikkusele ja sellepärast armastavad nad eriti lahendada keerukaid probleeme.

LÜHIKESED JA ÜMMARGUSEDSina oled tõenäoliselt täid energiat, loov ja andekas (isegi, kui tegemist on varjatud andega). Sa särad õnnest ja positiivsest energiast ja sellepärast teised armastavad sinu seltskonda. Kui sa kedagi kohtsad ja ta oma sõbraks teed jääd sa talle ustavaks kogu eluks. Sa teed kõik, et kaitsta neid, keda sa armastad.

On kaks asja, mida sa kõige rohkem armastad: seiklusi ja kui sa midagi pähe oled võtnud ei suuda sa seda enam kõrvale panna, enne kui sa pole seda saanud ellu viia või endale saada. Öeldakse, et sa oled natuke jäärapäine aga tegelikult tead sa, mida sa tahad.
 
 
 LÜHIKESED JA EBATASASED


On nad ebatasased sellepärast, et sa armastad küüsi närida? Sellise küünetüübiga inimesed on üldiselt väga tundlikud ja head vaatlejad. Isiklikud suhted on nende jaoks olulised, sa oled väga tähelepanelik, kui endale uusi sõpru teed.

Isegi, kui võib jääda mulje, et sa oled hästi rahulik ja elad rahulikku elu, selle väliselt rahuliku kesta all on üsna kirglik inimene peidus. Sinu sõbrad teavad, et sa ütled tõtt, isegi, kui see võib haiget teha.

KANDILISED JA SUURED


Sa armastad tööd teha ja oled sündinud juht. Sa võtad tõsiselt omakohustusi. Pole siis imeks panna, et sulle usaldatakse tähtsate koosolekute eestvedamine ja muud olulised ettevõtmised, sest kõik teavad, et sind võib usaldada. Kui sa midagi teed, teed sa seda hästi.

Sa pole mitte eesrindlik töötaja aga ka rõõmus inimene, kes armastab heade sõpradega aega veeta.
 
 
 
 

KOLMNURKSED
Sa oled julge ja otsusekindel, keegi, kes teab, mida ta tahab. Sa armastad uusi väljakutseid, on nad siis isiklikud või professionaalsed.

Kui asi puutub töö tegemisse, siis ei investeeri sa end kunagi täielikult, sa vaatad liiga kaua oma märkmikku enne millegagi alustamist.

OVAALSED JA PIKLIKUDKui su küüned on ovaalsed, oled sa tõenäoliselt loov inimene ja suure kujutlusvõimega. Et end hästi tunda, soovid sa, et inimesed sinu ümber oleksid ilusad. Inimestel on sind vaja, et sa aitaksid neil rahu leida.

Öeldakse, et sa teed liiga palju ja sulle endale see meeldib, sulle meeldib olla tööga koormatud, eriti, kui sa saad sellega oma sõpradele kasulik olla.

EBAHARILIK KÜÜNEKUJU


See tähendab, et sa oled silmapaistev isiksus. Sa armastad olla teistsugune ja sa tunned ennast peaaegu solvatuna, kui sulle öeldakse, et sa sarnaned kellegagi . Sina oled originaalne ja tahad selliseks jääda.

Sinu deviis on: On see siis töö või puhkus, alati tuleb seda korralikult teha.
Sul on oskus elu nautida. Mida sa ka ei tee, sa ei tunne kunagi igavust.
Kommentaare ei ole