Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Märgid, mis näitavad, et mees on sinust huvitatud

"Ma ei tea, kas ma talle ikka meeldin? "  Milline naine pole nii mõtelnud? Olgem ausad!  Aga on olemas mõningad m...

"Ma ei tea, kas ma talle ikka meeldin? "


 Milline naine pole nii mõtelnud? Olgem ausad! 

Aga on olemas mõningad märgid, mis ei peta ja mis näitavad, kui mees on tõesti sinust huvitatud. 


Paljudel meestel on raskusi oma tunnete näitamisega, kui asi puudutab naist, kes neile meeldib. Raske on teada saada, kas mees on lihtsalt viisakas naise vastu või katsub ta talle oma huvi välja näidata.

On olemas kahte tüüpi mehi: on neid, kes armastavad võrgutada ja flirtida ning teavad täpselt (või arvavad vähemalt seda), kuidas naistega ümber käia, need on tavaliselt sündinud naistemehed. Parem on selliseid mehi vältida. Sellised mehed jahivad naisi vaid kire ja lõbu pärast. Teine tüüp mehi aga ei oska oma väljavalitule kuidagi oma tundeid välja näidata. Nad on kohmakad ja tihti jäävadki ühele kohale tammuma julgemata esimest sammu teha. Selliste meeste tunded ja kavatsused on siirad ja tõsised.

Millised on märgid, mis näitavad, et mees on sinust tõsiselt huvitatud?
 
 


Ta vaatab sind tihti.

Kui sa temaga räägid või isegi, kui sa midagi ei ütle, vaatab ta sind tähelepanelikult ja võib-olla on ta suunurkades pisike naeratus, mis näitab, et sa talle meeldid (naeratus ei ole reegel aga kuna ta ei kontrolli oma tundeid sinu vastu ei suuda ta varjata, kui palju sa talle meeldid ja kui palju talle meeldib sind vaadata).

Ta on sinust tõesti huvitatud ja seda on tema näost näha. Kusjuures ta ei varja seda ja sa võid selle üle uhke olla.

Ta tahab sinust rohkem teada saada. 

Ta ei piirdu ainult lühikeste vastustega, vaid vastab sulle korralikult, tähelepanelikult ja esitab sulle teisi küsimusi sinu kohta, sest ta tahab sinu kohta rohkem teada saada. Ta pingutab, et sulle korralikult vastata selleks, et sa teda paremini tundma õpiksid. Sa huvitad teda ja ta annab sellest sulle mõista esitades sulle küsimusi kõige selle kohta, mis sulle meeldib ja mis sulle ei meeldi. Kõige selle kohta, mis muudab sind selliseks naiseks, nagu sa oled. Sinu mineviku, oleviku, tuleviku - kõige kohta, teda huvitab kõik sinu juures.

Ta tahab sind ikka ja jälle näha.

Kui mees sinuga kokku saada tahab, siis on see hea algus. Kui ta aga uuesti sinuga kohtuda soovib, siis on ta sinust tõeliselt huvitatud. Võta teadmiseks, et kui mehele naine huvi ei paku, siis ta ei hakka otsima võimalust, et teda uuesti näha. Ta just leiaks vabandusi, et mitte temaga kohtuda. 

Kui ta aga annab mõista, et tahab sinuga kohtuda ikka ja jälle, siis on see kindel märk, et sa teda huvitad. 
 
 
 

Ta ei räägi teistest naistest.

On siis tegemist tema eksiga või mõne teise ilusa naisega - ta ei hakka sinule nendest rääkima.

Aga kui sina talle küsimusi tema eksi kohta esitad, et teada saada, miks nad lahku läksid, siis vastab ta sulle ilma kõhklemata. 

Ja see on märk selles, et ta on tõsiselt sinust huvitatud. Aga kindlasti ei hakka ta ise oma eksidest sulle rääkima ja veelgi vähem neid kiitma ainsa inimese ees, kes teda tegelikult huvitab. 

Kui ta peaks seda tegema ja rääkima sinu ees teistest naistest, on see selge märk, et sina teda ei huvita. 

Teda huvitab sinu arvamus. 

On see siis mõni pisiasi või tema jaoks tähtis asi, sinu arvamus on talle oluline.

Teda huvitab sinu arvamus ja see on üks viis sulle välja näidata oma huvi. Ta tahab teada, mida sina mõtled, sest see on talle tähtis.

Ta ei mõtle ainult iseendale aga ka sinule.

Ta usaldab sind.

Ta räägib sulle oma isiklikke asju, mida ta mitte kellelegi teisele ei räägi või väga vähestele. Ta usaldab sind ja see on selge märk, mis näitab, et sa teda huvitad. 
 
 
 

Ta on sinu vastu aus ja siiras.

Ta ei karda end sulle sellisena näidata, nagu ta tegelikult on. Ta ei hakka end muutma kellekski paremaks, et sulle meeldida.

Ta teeb sulle komplimente.

Võib-olla teeb ta seda harva aga kui ta ütleb midagi ilusat su soengu, riietuse või muu sinuga seotu kohta, siis on ta tõenäoliselt sinust huvitatud. Vastasel juhul ei hakkaks ta sind meelitama.

Ta tahab sind oma sõpradele tutvustada.

Ta tahab sind teistele näidata, sest ta on sinu üle uhke ja sinu kõrval õnnelik. Kui ta sind oma sõpradele tutvustada tahab, siis on see ilmselge näide, et ta on sinust huvitatud.

Ta nõustub su sõpradega kokku saama.

Ja ta tahab neid näha. Teda huvitavad inimesed, kes sinu jaoks olulised on. 

Tatahab sinuga koos olla.

Ta tahab sinuga koos aega veeta ja otsib võimalusi, et te midagi koos saaksite teha. Välja jalutama , koos sööma või kinno filmi vaatama - ükskõik, ta pakub sulle välja erinevaid variante, et sinuga koos olla.


 

Kommentaare ei ole