Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop: 3 tähemärki, kelle jaoks 2021. aasta tuleb suur aasta

 Uus aasta toob enesega sageli kaasa muutusi. Paljude jaoks meist oli 2020.aasta raske majanduslikult, eriolukorraga seatud piirangud...

 Uus aasta toob enesega sageli kaasa muutusi. Paljude jaoks meist oli 2020.aasta raske majanduslikult, eriolukorraga seatud piirangud muutsid olukorda veelgi raskemaks. Saatuseratas aga pöörleb ja nii kaua, kui on elu, on ka lootust. 

 

Foto : unsplash

 

Uus aasta toob endaga kaasa uut energiat. Paljud inimesed teevad uueks algavaks aastaks lubadusi, et muuta oma elu ja tervist paremaks. 

Õnne otsides peab aga meeles pidama, et see nõuab mingil määral ka endapoolseid pingutusi. Elu toob meile iga päev uusi võimalusi. Me peame õppima neid nägema ja neid oma isiklikuks arenguks ära kasutama. 

 

Millise kolme tähemärgi jaoks tuleb 2021. aasta üle ootuste hea? 

 

 


Jäär

2021. aastal suudavad Jäärad lõpuks oma projekte ellu viia. Lõpuks ometi saavad nad teenitud tasu oma järjepidevuse ja sihikindluse eest.  Neid ootab ees tõus ametiredelil ning sellega kaasnevad sotsiaalsed hüved. Lisaks sellele meeldib Jäära otsekohesus ja tugev iseloom paljudele. Vallaliste jaoks tuleb see samuti suur aasta, sest võimalus kohata seda õiget on just sellel aastal kõige suurem. Teiste jaoks võib tegemist olla lihtsalt hingesõbra leidmisega, kes teda mõistaks ja kellest ta nii ammu unistanud on. 


Ambur

2021. võrdub Amburi jaoks rõõmu, armastuse ja arenguga. Kõikide märkide järgi toob 2021. aasta talle palju edu igas valdkonnas. Ta teeb sellel aastal palju tööd ja saab selle eest suuremat tasu, kui ootas. Võib-olla on ees ootamas töökoha muutus või ametikõrgendus? Kuidas ka ei ole, see aasta toob sulle kaasa edu sinu tegevustes. 


Kaljukits

2021. aastal ei tule sul puudu ei julgusest ega ambitsioonist. Sinu tegutsemisjõud on imetlusväärt. Sul õnnestub kõik, mida sa ka ette ei võta. Sa saad lõpuks ellu viia oma eelmisel aastal tehtud plaanid. Aasta algab sinu jaoks hästi. Rahaliselt on suuremat sissetulekut oodata ma ja juunikuu paiku.

Kommentaare ei ole