Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Austria meediku kuulus köögiviljamahl, mis lubab tappa vähirakud 42 päeva jooksul

  K uulus Austria meedik Rudolf Breuss (1899 - 1990) pühendas kogu oma elu selleks, et leiutada looduslikku vähivastast ravimit....

 

Kuulus Austria meedik Rudolf Breuss (1899 - 1990) pühendas kogu oma elu selleks, et leiutada looduslikku vähivastast ravimit.


Ta töötas välja selle ainulaadse köögiviljamahla, mis tagab häid tulemusi (internetimootorit kasutades leiab palju tunnistusi Breussi kuuri läbi teinud inimeste kohta, kes on saanud erinevatest terviseprobleemidest lahti).

Rudolf Breuss proovis seda meetodit rohkem kui 45 000 nii vähki kui teisi ravimatuid haigusi  kannatavate inimeste peal ja kinnitas, et vähk on elujõuline ainult tänu valkude tarbimisele.

Rudolf Breussi koostatud dieet kestab 42 päeva, ta soovitab kuuri ajal juua ainult ravimtaimeteed ja tema juurviljamahla, mille peamine koostisaine on peet.

Ta kinnitab, et 42 päeva jooksul jäävad vähirakud nälga ja surevad, samal ajal, kui tervis paraneb.

Mahla valmistamiseks on väga tähtis kasutada mahevilju.
 
 
 
 


Võtta tuleb:

Peeti (55%)

Porgandeid (20%)

Seller (20%)

Kartul (3%)Mahla valmistatakse mahlapressiga. Juua tuleks mahla täpselt niipalju, kui tunnete, et teie organism seda vajab.

Peet sisaldab rikkalikult antioksüdante; C- , B1- , B2-, B6 - vitamiine ja foolhapet, pantoteenhapet, kaaliumit, fosforit, magneesiumit, kaltsiumit, naatriumit, rauda ja tsinki. Peeti tuntakse, kui üht tervislikumat köögivilja. Peedi punane värv tuleb pigmendist, mida kutsutakse betatsüaaniks.
 
 
 


Erinevad uuringud on tõendanud, et peet on väga tõhus võitluses ja ravis leukeemiga ja vähi vastu.

Peet sisaldab rikkalikult betaiini - aminohapet - millel on vähivastane toime. Lisaks sellele on betaiin põletikuvastane, antioksüdant ja puhastab verd.

Peet on samuti kasulik raseduse ajal, kuna sisaldab rikkalikult foolhapet.

Ta parandab maksa ja sapipõie tööd, ning väldib kõhukinnisust.

Peet on hea abiline pea- ja hambavalude korral; luu - , naha- ja menstruaaltsükli probleemide korral.

Inglise keeles saab dr. Rudolf Breuss'i kohta lähemalt lugeda Wikipediast siit.Kommentaare ei ole