Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: Milline on sinu suhe rahaga vastavalt sinu sodiaagimärgile?

 Mõned inimesed peavad eelarvest piinliku täpsusega kinni, teised aga unustavad sisseoste tehes täiesti oma pangaarve. Astroloogide s...

 Mõned inimesed peavad eelarvest piinliku täpsusega kinni, teised aga unustavad sisseoste tehes täiesti oma pangaarve. Astroloogide sõnul aga polegi me ise väga süüdi selles, mis meiega toimub, sest meie raha kulutamise viis ja see, kuidas me oma rahaasju kontrollima, on juba tähtede poolt paika pandud.

 

 

unsplash@ spanic

 

Üks Suurbritannia leht PsychicWorld tegi läbi koos astroloogidega uuringutöö, et saada selgemat märki iga sodiaagimärgi suhtest rahaga. Nad võrdlesid tulemusi selleks, et näha, kas iga sodiaagimärgi isiksusemärgi ja tema rahalise seisu vahel leidub mingit seost. 

Millised sodiaagimärgid kulutavad kõige rohkem raha? 

Uuringu tulemused näitasid, et Jäärad, kes on tuntud oma impulsiivse loomuse poolest ja kes armastavad elu nautida, näevad tõsis vaeva, et oma rahaasjades korda majas hoida. Jääradele järgnevad Kaalud, kellel on kalduvus elada üle oma võimete ja seejärel tulevad Vähid, kes ei suuda kiusatusele vastu seista.

Kõige paremini saavad oma rahaasjadega hakkama Kalad, kes valvavad alati kõiki väljaminekuid, samal ajal, kui Kaljukits, kes on üldse pragmaatilise loomusega ja kellel on suured plaanid tulevikuks, kontrollib oma raha lausa meisterlikult. 

 

 

 


 

1. Jäär

Jäär on sügavalt veendunud, et kui raha on olemas, siis on ta kulutamiseks. Astroloogide sõnul on Jäära sodiaagimärk kõige pillavam tähemärk. Selleks, et tema rahaline seis paraneks, peaks ta midagi tõsiselt ette võtma, sest ta ei suuda kiusatustele vastu panna. 

 

2. Kaalud

Ta on juba kuulus sellepoolest, et elab üle oma võimete. Kui ta näeb midagi, mis talle meeldib, siis ei kõhkle ta seda endale ostmast ehkki ta pangaarve selle all kannatama peaks. Talle meeldib raha kulutada ja ta kulutab kohe palju . 


3. Vähk

Ta on kolmas selles nende nimekirjas, kes oma rahaasjadega toime ei oska tulla. Ja raskusi valmistab see, et ta tahab endale osta uusi riideid, käia väljas söömas ja soetada endale viimaseid nutiseadmeid. 

 

 

 

 


4. Sõnn

Ta on neljas nende nimekirjas, kellel rahalisi raskusi võib ette tulla, sest ta armastab ilusaid asja ja muuta oma elu nautimisväärseks. Talle meeldib kõik, mis on ilus ja kallihinnaline, särav ja hiilgav. Säästmine on tema jaoks tõsine väljakutse. 


5. Veevalaja

Veevalaja on ettevõtlik ja ta teeb palju tööd, selleks, et raha teenida. Talle võib raha kulutamine isegi mõningaid raskusi seepärast valmistada. Ent kuna ta on juba raha kõrvale pannud targalt, siis mõnikord võib ta samuti sooritada oste impulsi ajel ja pärast seda kahetseda. 


6. Ambur

Isegi, kui Amburid on tavaliselt väga töökad, ei suuda nad eriti targalt oma rahaga ringi käia. Kõige suuremat probleemi valmistab neile nende suutmatus iga kuu raha kõrvale panna. Ta armastab seiklusi ja põnevat elu, selle tõttu võib mõnikord valida vale suuna. Ta tahaks raha hoida aga ta ei oska ei öelda, see võib aga kaasa tuua liigseid kulutusi ja kahetsusi kuu lõpus.


7. Kaksikud

Kaksikud on ootamatud ja üsna impulsiivsed, nad ei kõhkle riskida, kui asi rahasse puutub. Kaksikud tahavad pidevalt oma elu põnevamaks muuta, nad eelistavad pulbitsevat elu turvalisele elule. Aga kuna nad on nii lahedad ja toredad, siis tavaliselt leiavad nad lahenduse enne, kui nende pangaarvel asi päris hulluks läheb.

 

 

 

 


8. Neitsi

Kõige säästlikemate sodiaagimärkide seas on kindlasti Neitsi. Ta on tuntud oma pragmaatilise ja hästi organiseeritud elu poolest, mida ta hoiab alal igas situatsioonis, kaasa arvatud rahaasjades. Ta teeb tarku valikuid rahaga aga võib mõnikord ka endale lubada mõningasi kulutusi. Ta armastab luksust, see on tema nõrkuseks. Õnneks valitseb tema pangaarvel kord, sest ta on kõik varakult juba ette planeerinud.

 

9. Skorpion

Skorpion ei ole just see kõige parim, kes oma eelarvest kinni oskab pidada. Tavaliselt tema hea intuitsioon aitab teda välja kõigest ja tänu sellele saab ta elus hakkama. On teada, et talle meeldivad ilusad ja kallid asjad aga tundub, et tema rahaasjadele see kõige halvemini ei mõju. Skorpionid on hästi salapärased, eriti rahaasjades. Nad ei räägi kellelegi sellest, mis nende kontol toimub. Täitsa võimalik, et neil on kusagil suured säästud kõrvale pandud.

 

 

 

 

10. Kaljukits

Kaljukits on hästi pragmaatiline kõiges selles, mis puutub rahasse ja tal on tuleviku jaoks suured plaanid, mille pärast tal on vaja raha kõrvale panna. Kaljukits on hästi distsiplineeritud ja osavad selles, et oma rahaasju heas korras hoida. See aga ei tähenda nagu ei hindaks nad ilusat elu. Ent kõige tähtsamal kohal on alati nende finantsilised projektid ja selleks, et oma suuri plaane ellu viia, on neil juba ammu plaanid valmis.

 

11. Lõvi

Lõvi on teine nende nimekirjas, kes suudavad oma eelarvest kinni pidada ja rahaasjadega hästi toime tulevad. Oma rahaga ümber käies on nad väga ettevaatlikud. Aga nad oskavad ka elu nautida, neile meeldivad ilusad asjad ja nad säästavad selleks, et lubada endale midagi ilusat aga säästude eest. Lõvid teavad täpselt, mida nad tahavad ja ei muretse raha pärast.  


12. Kalad

Tegemist on kõige säästlikuma tähemärgiga. Hoolimata pealtnäha tunduvast iseloomu pehmusest, suudavad Kalad eeskujulikult oma rahaga toime tulla. Nad on kuulsad oma tarkuse poolest ja oskavad säästa kõige paremini. Nad teavad, millal tuleb hoida oma rahakoti rauad kinni ja millal nad võivad endale midagi osta. Mis puutub raha kulutamisse, siis aitavad nad alati eelkõige teisi ja seega kulutavad oma raha teiste heaks. Iseenda peale raiskavad nad harva raha. 

  


Kommentaare ei ole