Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Oktoobrikuus on lausa 2 täiskuud! Vaata, kuidas see meie elu mõjutab

Oktoobrikuu on üks harvadest kuudest, kus täiskuu ilmub taevasse lausa kahel korral. Ja üldiselt ei ole see just hea uudis. Õnneks aga on p...

Oktoobrikuu on üks harvadest kuudest, kus täiskuu ilmub taevasse lausa kahel korral. Ja üldiselt ei ole see just hea uudis. Õnneks aga on päikese asetusel ka oma roll, päike aga asub 1. oktoobril Kaaludes, sinise täiskuu ajal aga Skorpionis.


unsplash @ martinadams

2020. aasta on olnud üldse erakordne nii mitmeski mõttes ja isegi oktoobrikuu suudab meid üllatada, sest täiskuu ilmub taevasse lausa kahel korral. Jah, ka sellel kuul toimuvad kõik kuufaasid (kahanev ja kasvav kuu, kuu loomine ja noorkuu) ning 2 täiskuu vahele jääb täpselt 28-päeva. Üldiselt on täiskuu taevas kord kuus, väga harva juhtub seda kahel korral. Ent, kui teine täiskuu on taevas samal kuul, siis nimetatakse seda SINISEKS TÄISKUUKS, tegemist on väga harvaesineva nähtusega. Oktoobrikuus on sinine täiskuu taevas 31. oktoobril. 2020.

Oktoobri esimest täiskuud on näha juba 1. oktoobril ja ilmub ta Jäära tähtkuju all. Täiskuu mõjutab alati kõike oma võimsa väega, seekord toob Tulemärk kaasa rahutusi, mõtlemisi, eneseküsitlusi. Emotsioonid muutuvad teravamaks ja võimsamaks, isegi kui Päike Kaaludes toob meid tasakesi maa peale tagasi ning sunnib mõtlema arukamalt ja mõistlikumalt. 
Teine täiskuu ilmub taevasse 31. oktoobril Sõnni tähemärgi all, Päike asub samal ajal Skorpionis. Kaasa toob see rohkem kangekaelsust, kirgede möllu, suuremat otsusekindlust, emotsionaalset söömist. Päike Skorpionis meile appi ei tule, sest ta vajutab tugevalt meie ego peale.

Sinine täiskuu - tavaliselt võimsama väega

Sinine täiskuu on erakordselt võimas oma energeetilise toime poolest. Kui täiskuu on juba ise tugeva võimega, siis Sinine täiskuu on veel kahekordselt või isegi kolmekordselt tugevam ja võimsam. Selline nähtust esineb väga harva, eelmine Sinine Täiskuu oli taevas 2001. aastal Halloweeni ajal.

Kommentaare ei ole