Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Mida sa teadma pead, kui sa armastad Vähi tähtkujus sündinud inimest

V ähi tähtkujus sündinud inimestel on kõik, et meeldida - neil on suur süda, nad on head inimesed, tähelepanelikud, huumorimeelega ja va...

Vähi tähtkujus sündinud inimestel on kõik, et meeldida - neil on suur süda, nad on head inimesed, tähelepanelikud, huumorimeelega ja varustatud kindla eesmärgiga oma plaanid lõpule viia.


Vähid on väga keerulise iseloomuga ja ainult vähesed teavad, kuidas nendega toime tulla.


1. Vähi tähtkujus sündinud inimene teab, mis on armastus.


Nad võivad üritada varjata oma tundeid aga kui sa peaksid teda haavama, näed sa seda kohe tema näost. Vähid on kuu pealt juhitud Kuu poolt ja nii nagu kuu faasid, on ka Vähi tunnetega - nad on eri aegadel tugevamad ja sügavamad.

Vähi tähtkujus sündinud inimesed oskavad armastada nii, nagu keegi teine sind veel armastanud ei ole!
2. Vähi tähtkujus sündinud inimene ei jäta sind maha.Ta jääb sinu kõrvale nii headel, kui ka halbadel aegadel. Rasketel aegadel ei lase nad sul kukkuda ja ise hakkama saada ja lähevad sinuga koos läbi tormi.

Sa ei tunne end kunagi üksi tema kõrval, sest tal on suurepärane anne teiste eest hoolt kanda ja neid julgustada.


3. Nad varjavad tihti oma tundeid.


Nad armastavad teisi kuulata ja oskavad hea nõu anda. Ent harva räägivad nad omaenda tunnetest. Nad ei taha teiste jaoks koormaks olla ja eelistavad enamikul ajast oma probleemid ise lahendada.

Kui ta aga kord sind usaldab, siis jagab ta sinuga oma probleeme. Aga ta teeb seda tasapisi ja vähehaaval. Ole temaga kannatlik, sest ta on väga tundlik oma väliselt tugeva kesta all ja ta tahab sinu tunnetes kindel olla, enne kui usaldab sulle liiga palju isiklikku infot.

4. Nad kardavad olla halvasti mõistetud.Neil on tihti oma maailmavaade ja nad kardavad, et teised ei jaga seda nendega.5. Neil on suur kujutlusvõime.Ta veedab enamiku oma ajast omaenda peas valitsevas maailmas, seal , kus ei ole monotoonsust ja modernse elu struktuuri. Elu reeglid ja piirid ei ole talle meelepärased ja ta loob omaenda reaalsuse oma peas.


Nad on rahulikud ja reserveeritud aga kui ta sind juba piisavalt tunneb siis võib ta sulle jutustada tundide kaupa teaduslikest teooriatest, universumist, armastusest, filosoofiast. Nad armastavad sügavaid keskustelusid vestluskaaslasega, kes oskab sütitada nende kujultusvõimet.

Ta oskab seda kõike nii hästi ja köitvalt teha, et igavust sa temaga küll ei tunne!

Kommentaare ei ole