Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

5 märki, mis viitavad sellele, et su hing on väsinud ja sa vajad puhkust

Tööalased probleemid, tülid elukaaslasega, arusaamatused lastega, igapäevase elu kohustused...Aja möödudes muutuvad su õlad aina ras...Tööalased probleemid, tülid elukaaslasega, arusaamatused lastega, igapäevase elu kohustused...Aja möödudes muutuvad su õlad aina raskemaks koorma all, mida sa kannad päevast päeva. Ilma, et sa ise seda märkaksid. Sind vaevab seletamatu väsimus, su hinge rõhub miski. Su hing on väsinud, sa vajad puhkust.

Igapäevases elus ettetulevad ootamatused ja sellega kaasas käiv stress tekitavad pikemas perioodis väsimust ja negatiivseid emotsioone. Aja jooksul muutub see koorem aina raskemaks ja selle tõttu vaevab sind energia puudus ja kurnatus. Sa vajad puhkust.Millised 5 märki viitavad sellele, et su hing on väsinud?

1. Vaimne kurnatus

Aeg-ajalt on kõik inimesed väsinud ja selles pole midagi imelikku. Vaimne kurnatus viitab aga sellele, et midagi on korrast ära ja eriti vajadusele puhkuse järele. Kui peale korralikku und tunned sa end ikka väsinuna ja ärevana, siis on su hing väsinud. Sellistel hetkedel oled sa võimeline uinuma ükskõik millisel kellaajal ja ükskõik kus. Aga magamaheitmise ajal on sul raske und leida, sind vaevavad ärevushäired ja masendus.

2. Füüsilised valud

Vaimne kurnatus väljendub läbi füüsilise valu sageli. Nii väidab vähemalt Hiina meditsiin, mille järgi on iga organ otseselt seotud mõne tundega (viha, rõõm, mure, kurbus, hirm). Niisiis, vallandab vastav organ emotsiooni ja füüsilise valu. Näiteks kurb või masendunud inimene võib tunda probleeme kopsudes ja jämesooles.

3. Teadmatus ja hirm

Mõnikord tunneme me end täiesti tühjana, ilma energiata, väsinuna, ilma, et selleks oleks põhjust. Ja see tunne on segadust tekitav, sest sa ei tunne end hästi ja ei tea, kuidas olukorrast välja tulla. Üldiselt on see märgiks, et su hing on väsinud. Sa vajad puhkust ja pead tegelema asjadega, mis aitavad sul meelt muuta. Parim võimalus negatiivsetest mõtetest lahti saamiseks on teha mingit tööd oma kätega.4. Killustatud reaalsus

Kui su hing on väsinud, on su elunägemus muudetud. Sa tunned end kõigest eemal ja ei suuda tegeleda igapäevaste kohustustega. Reaalsus on tükkideks ja sul on tunne, et elad teise kellaaja järgi.

5. Emotsioonid löövad üle pea

Kui su hing on väsinud, siis on kõik tunded tugevamad, kui varem. Sa võid naerda ühel hetkel palju ja kõvasti ja seejärel lahistada nutta. Pisarad tulevad su silmi ilma mingi põhjuseta. Sa võid tunda end ühel hetkel hästi ja järgmisel olla sügavas masenduses. Sa ei suuda kontrollida oma emotsioone ja su tuju muutub tihti.Selleks, et oma hingele pai teha, pead sa puhkama ja tegelema asjadega, mis sulle meeldivad ja mis aitavad sul end paremini tunda. Õpi panema paika oma prioriteete ja ära võta kõike nii isiklikult.

Kommentaare ei ole