Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Puhasta veresooni kolesteroolist 40 päevaga

S idrun on suurepärane vere puhastaja, mis stimuleerib rasvade, kolesterooli ja kõikide toksiliste veres leiduvate ainete eemaldamist.  ...

Sidrun on suurepärane vere puhastaja, mis stimuleerib rasvade, kolesterooli ja kõikide toksiliste veres leiduvate ainete eemaldamist. 
 
Kolesterool on vererasv, mida sünteesitakse maksas. Kolesterool jaguneb kaheks osaks: 


HDL ehk Hea kolesterool


HDL kolesterool transpordib liigse kolesterooli maksa, kust see organismist välja viiakse. Kõrge HDL tase vähendab südamehaiguste riski, sellepärast nimetatakse seda heaks kolesterooliks.


LDL ehk Halb kolesterool


LDL kolesteroolil on omadus kleepuda veresoonte seintele. Sellepärast peetakse LDL kolesterooli kõrget taset südamehaiguste oluliseks riskiteguriks.


Organismil on vaja teatud kogust kolesterooli normaalseks toimimiseks, et sünteesida sappaineid, D-vitamiini ja suguhormoonide tekkimiseks, ent liigses koguses võib see tõsta südamehaiguste, insuldi ja teiste südame-veresoonkonna haiguste riski.

Halva kolesterooli taset aitab alandada tervislik toitumine. Eelista kiudainerikast toitu, rohkelt lehtsalatit (mis sisaldavad arteri seinu kaitsvat luteeni), pähkleid ja küüslauku.

Samuti võite te proovida looduslikku vahendit, et puhastada veresooni halvast kolesteroolist.


Küüslauk on tuntud, kui parim looduses esinev antibiootikum. Küüslauku kasutatakse üle maailma toidu valmistamise juures, sest lisaks oma erilisele maitsele aitab küüslauk meil jääda hea tervise juurde.

Uuringud on näidanud, et küüslaugu söömine vähendab riski ateroskleroosi ehk veresoonte lupjumise ja kõrgvererõhu tõve riski.
Küüslauk on südamele väga kasulik


Küüslauk soodustab veresooni lõdvestava ja verevoolu parandava aine tootmist inimese organismis,aidates vältida ummistusi ja oksüdatsioonikahju.

 Küüslauk stimuleerib eelkõige punaste vereliblede membraane vesiniksulfiidi tootma, see aga soodustab südame-veresoonkonna ladusat toimimist.

 Küüslauk võib langetada vere kolesterooli sisaldust ja aidata seeläbi kaasaa teroskleroosi ja teiste kardiovaskulaarsete haiguste ennetamisele.

 Küüslauk alandab vererõhku ja kolesteroolitaset ning on lisaks antibakteriaalse toimega.

 Küüslaugu vererõhku alandav toime on kasulik südamele, lisaks pidurdab küüslauk kolesterooli produktsiooni maksas ja vähendab kahjuliku kolesterooli kogust.

Küüslauk tugevdab immuunsüsteemi.

Küüslauk kaitseb südant.


Sidruni kasulikud omadusedSidrunil on meditsiiniline külg, sest ta sisaldab toitaineid, mis aitavad ennetada ja ravida mitmeid haigusi.

Sidrun on tuntud oma rikkaliku C-vitamiini sisalduse poolest, ent sidrun sisaldab samuti antioksüdante, B-kompleks vitamiine, E-vitamiini ja mineraalaineid, nagu kaalium, fosfor, vask, tsink, raud ja mangaani.

Sidrun hoiab veresooned elastsed ja vähendab lupjumise ohtu. 

Sidrun on hea vere puhastaja, võimeline stimuleerima rasvade ja toksiliste ainete eemaldamist verest.

Sidrun aitab alandada kolesterooli ja vähendada vererõhku.

Sidrun kaitseb ja tugevdab südant.

Sidrun aitab eemaldada halbu rasvu ja ennetada arterite ummistuse riski.


Vaja läheb:

4 küüslauguküünt 

4 väikest sidrunit

3 l distilleeritud ja keedetud vett.Peske ja koorige küüslauk, lõigake tükkideks. Lõigake sidrun viiludeks ja segage küüslauguga.

Valage leige vesi sidruni-küüslaugu segule, segage kõik omavahel.  

Seejärel valage klaasist kannu ja hoidke kolm päeva külmkapis. 

Kolme päeva möödudes, laske segu läbi sõela ja alustage kuuriga.

Alustage väiksema kogusega, võttes kaks spl enne söömist ja seejärel 50 cl kolm korda päevas enne söömist. 

Kuuri kestus on 40 päeva ja soovitatav on seda teha üks kord aastas.


Allikad:  http://www.ohtuleht.ee/250343/uuring-kuuslauk-on-sudamele-kasulik

http://www.hambaarst.ee/artiklid/504/

http://ideesahver.ee/aed/19CEC/

amelioretasante.com

Kommentaare ei ole