Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kuidas tõmmata raha oma ellu tänu energiavoolule

Fneg Shui ja traditsioonilise hiina meditsiini järgi mõjutavad kõik elu elemendid energiavoolu. Räägime me siis tervisest, vaimsest he...

Fneg Shui ja traditsioonilise hiina meditsiini järgi mõjutavad kõik elu elemendid energiavoolu. Räägime me siis tervisest, vaimsest heaolust või isegi rahalisest seisust - kõige tähtsam on tagada seda, et kehas ringlev energiavool oleks optimaalne ja et mitte miski seda ei takistaks.

Me teame, et sellised kasutusel olevad ravimeetodid nagu nõelravi ehk akupunktuuri eesmärk on tasakaalustada organismis ringlev energia, aidates seeläbi vabaneda terviseprobleemidest.

Vaimset heaolu aitab parandada ka ainuüksi mööbli ümberpaigutus kodus, värvitoonide vahetus nii sees, kui väljas. Feng Shui järgi on just korralagedus kõige hullem asi, mida inimene oma kodus taluda võib. Lisaks sellele, et segadus ei lase sul end hästi tunda, võib ta ka märkimisväärselt mõjutada sinu rahalist seisundit.

Kuidas on omavahel seotud energia ja raha? 

Nagu ülalpool mainitud, on kõik meie ümber energia. Seega, positiivse energia blokeerimine ja negatiivse energia kokku kuhjumine toob enesega kaasa erinevaid vaimse ja füüsilise tervisega seotud probleeme ning mõjub samuti halvasti sinu rahalisele seisule.

Sinu kodus saab kõik negatiivne alguse korralagedusest ja segadusest. Head ehk positiivset energiat blokeerivad ripakile jäetud riideesemed, jalanõud, mis ei asu omal kohal; asjad, mida ei panda omale kohale tagasi; mustad nõud kraanikausis jne. Kõik see takistab rikkusel ja headel asjadel sinu juurde teed leida.

Finantsekspert Suze Ponder, kes on kirjutanud mitmeid best-sellereid jõukuse ja rikkuse teemadel, tegi ise läbi eksperimendi ning väidab nüüd, et selleks, et jõukus saaks sinu koju tulla, peab selle jaoks tegema ruumi. Seega korista ära ja viska minema või pane silma alt ära kõik, mida sa ei vaja ja mis on üleliigne.

Kui sind huvitab, kuidas see praktiliselt välja peaks nägema, siis tee nii:

· Loo kord oma rahaasjades, ära jäta arveid vedelema, vaid tee nii, et su kirjutuslaual ja paberites valitseks kord.

· Korista korrapäraselt oma kodu, tuuluta ruume ja lase tuppa päikesevalgust, mis viib ära halva energia.

· Anna ära, taaskasuta või viska minema kõik see, mida sa enam ei vaja, alustades katkistest mööbliesemetest, kasutustest asjadest või soovimatutest kirjadest.

Kui sa iga päev teed natukene ja hoiad oma kodu korras ja puhtana, siis tagad sa hea ja optimaalse energiavoolu, mis hakkab kindlasti mõjutama nii sinu tuju, tervist, kui ka rahalist seisu.


Kommentaare ei ole