Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Naine, kelle mees teda pettis, kirjutas mehe armukesele kirja.

Melanie, kelle mees teda pettis, kirjutas tabava kirja oma mehe armukesele: "Ma tänan sind, Jennifer! Selle eest, et sa jätsid...Melanie, kelle mees teda pettis, kirjutas tabava kirja oma mehe armukesele:

"Ma tänan sind, Jennifer!

Selle eest, et sa jätsid oma hambajäljed mu mehe rinnale eile õhtul! 

Ma kohe tõesti tänan sind! Sul pole aimugi, millisest õudusunenäost sa meid päästad - mind ja mu lapsi. Vastutasuks ma kingin sulle oma mehe ja kui sa oled nõus ta vastu võtma, siis siin on sulle edaspidiseks mõned reeglid:

1. Sa pead rahaliselt teda toetama.

Jah, muidugi, sest meil on kaks last (nagu sa seda juba tead) ja kuna ma olen juba 12 aastat koduperenaine, sest härra eelistas, et ma jään lastega koju, siis ei jää teil muud üle, kui kanda üle iga kuu mu lastele ja mulle elatist. Seega - unusta oma raha, edaspidi on see minu oma! 


2. Sa pead ta peast jalatallani riidesse panema. Sest kui ma avastasin sinu võluvad hambajäljed oma mehe rinnalt, kui ta duši alt tuli, olid tema riided kadunud otsekui võluväel! Seega jõuab ta sinuni peaaegu (hea õnne korral) alasti ja sa võid teda riietada täpselt nii, nagu sulle meeldib. Lase oma kujutlusvõimel lennata, osta talle näiteks koerarihm, nahast seksikas riietus või lihtsalt bokserid. 

3. Lepi sellega, et igal nädalavahetusel sa teda ei näe, sest ta peab oma isarolli üle võtma ja tulema oma lapsi vaatama. Ent, kuna ta terve publiku ees (mitme inimese muuseas) väitis, et sa oled ainult joodikust lits ja lollakas, keda ta kohtas kuskil urkas, siis need visiidid - edaspidi piiratud ja järelvalve all - on sinule täiesti keelatud. Sest minu laste turvalisus on mängus.


4. Ära ootagi, et ta sind seksuaalselt rahuldab. Alates sellest ajast, kui ta oma selga vigastas - sellest on juba üle nelja aasta - ei olegi ta enam nii hea voodis, kui näib. Kahju kohe sinust, sest ta oli tõesti suurepärane ja me tegime seda KOGUAEG! Muuseas, peale mitmeid katseid ma võin sulle kinnitada, et seda vigastust välja ravida on võimatu ja sa pead lihtsalt sellega leppima.


5. Sa ei saa teda mulle tagasi saata. Sest nagunii ma ei taha teda. Sellest hetkest alates, kui ta sind puudutas, tegi ta risti peale oma perele ja parimale abikaasale, keda ta oma elus saada oleks võinud. Olgem ausad, sina ei saa kunagi minu kõrgusele ja ta teeb sind sellepärast õnnetuks.

6. Ta peab sind kõige selle süüdlaseks, mis temaga juhtub. Ja ta on juba seda teinud, sest ta ütles mulle pisarsilmis, et sa oleksid tahtnud, et ma teid näeksid seksimas. Ja muuseas ta oli nii vihane, et sa seda olid ütelnud, et ta pärast vabandas, kui ma olin teda löönud. Jah, ma tean kui halb on vägivald ja isegi, kui ma kunagi ennem polnud kedagi löönud, siis ei kahetse ma seda, mida ma tegin (või vähemalt kahetsen seda, et ma allapoole ei sihtinud).


7. See, mis nüüd tuleb, pole just reegel vaid sõbralik nõuanne. Võta teadmiseks, et ma teen kõik, mis minu võimuses, et ta mõistaks seda, mida ta teinud on ja et ta sind vihkama hakkaks,, sest  sulle samapalju haiget tegemine nagu sina minu lastele tegid, on edaspidi minu meeldivam ajaviide. Ma veetsin 12 aastat oma elust tema kõrval ja ma tunnen teda paremini, kui keegi teine sellepärast, ära usalda tema näilist naeratust. Ja kui sa endale peaksid küsimusi esitama, siis jah, ma tunnen , et mul on täielik õigus niimoodi käituda.


Seega aitäh, joodikust lits ja lollakas Jennifer, keda ta kuskil urkas kohtas ja kes jättis mu mehe rinnale hambajäljed eile õhtul, et sa mulle näitasid, et 12 aastat abielu ja kaks last ei ole midagi sinu silmis. Ma plaksutan sulle su võidu pärast. TA ON TÄIESTI SINU!

Kommentaare ei ole