Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Mõned üllatavad faktid sinu tähemärgi kohta, mida sa seni ei teadnud

K ui sulle meeldivad horoskoobid, siis ilmselt tead sa juba enam-vähem kõike, mis puutub sinu tähemärki. Näiteks, kui sa oled Skorpion,...

Kui sulle meeldivad horoskoobid, siis ilmselt tead sa juba enam-vähem kõike, mis puutub sinu tähemärki. Näiteks, kui sa oled Skorpion, tead sa ilmselt, et sinu tähemärk on salapärane ja seksikas. Ja kui sa oled sündinud Kalade tähtkujus, siis oskad sa end ära tunda loomingulise külje kaudu. Aga on olemas mõned kummalised faktid, mida sa ilmselt veel ei tea.

Veevalaja (19. jaanuar - 18. veebruar)

Kui sa oled sündinud Veevalaja tähtkujus, oled sa ilmselt uhke oma sõltumatu ja uhke loomuse üle. Aga teadsid sa, et seesama sinu tähemärk seletab ka lahti, miks sa oled selline jahe ja pealtnäha tundetu? See on üsna lõbus, Veevalajatel on tavaliselt ka käed ja jalad külmad. Sellepärast üks astroloog ja feng shui ekspert ütles: " Veevalaja juhib ise oma kehas vereringet."
See selgitab, miks sul kogu elu pea uhkelt püsti on.Kalad (18. veebruar - 2. märts)


Kalad on loomingulised ja töötavad tavaliselt kunsti valdkonnas.
Aga kas sa teadsid, et tavaliselt on Kaladel õnne number seitsmega? Kas sa oled märganud number seitset enda ümber? Võib-olla kella vaadates? 7:07? Kui see peaks nii olema, siis toob see sulle õnne.

Jäär (20. märts - 19. aprill)

Jäär on tuntud oma julguse ja enesekindluse poolest, olles sündinud juht. Aga kas sa teadsid, et peaaegu neil kõigil on arm otsa ees. See on sellepärast, et väikestena tormavad nad pea ees uutesse väljakutsetesse. Ja see jätab tihti otsa ette jälje.

Sõnn (19. aprill - 20. mai) 


Kui sa oled sündinud Sõnni tähtkujus, siis sa tead, et oled praktilise meelega ja vastutustundlik. Ja mis sellega tihti käsikäes käib? Lisaks sellele, et su pesu on korralikult pestud ja laotud ja arved õigeaegselt makstud, oled sa ka rahaasjades väga asjalik. Selgub, et Sõnn suudab raha üle valitseda ja uuringud näitavad, et Sõnnid teevad aastas keskmisest rohkem.Kaksikud (20. mai - 20. juuni)

Kui sa oled sündinud Kaksikute tähemärgi all, siis tead sa ilmselt, et õppimine on sinu jaoks lihtne, sa kohaned ruttu ja armastad mõtteid vahetada. Aga kas sa teadsid, et Kaksikud võidavad kõige rohkem auhindu tänu oma intelligentsusele? Kaksikud on Noobeli preemia laureaatide seas edetabelit juhtimas.

Vähk (20. juuni - 22. juuli)


Vähk on lojaalne, armastusväärne ja väga emotsionaalne. Aga lisaks sellele on tal ka mõned füüsilised jooned, nagu näiteks selgub, et Vähi tähtkuju juhib kuu ja sellepärast on neil tavaliselt ümmargune - kuu sarnane - näokuju.

Lõvi (22. juuli - 22. august)


Sina Lõvi tead kindlasti juba, et sa oled väga loominguline ja kirglik. Aga oled sa kunagi kasutanud seda oma  karjääri huvides ära? Kui ei, siis proovi järgi. Lõvid on loomult väga head müügimehed, sest nad teevad seda loomingulisel moel. Kasuta ära, saad lisaraha taskusse! :)Neitsi (22. august - 22. september)

Neitsi, sa teed meeletult tööd, sa oled analüüsivõimega ja praktiline. Ja sa tead seda. Sellepärast fakt sinu kohta ei tule sulle suure üllatusena. Sest kas sa teadsid, et tavaliselt on Neitsid need, kes lõpetavad kooli parimate tulemustega? Sa oled alati korralikult ja palju õppinud, sellepärast sa olidki klassis esimeste seas, kas pole?

Kaalud (22. september - 23. oktoober)

Nagu sa oled sündinud Kaalude tähtkujus, siis sa tead juba, et sa oled koostöö aldis, suure õiglusetundega ja sotsiaalne. Aga kas sa ka teadsid, et Kaaludel  on ka oma ilumärk? Näiteks enamikel Kaaludest on lohud põskedes!

Skorpion ( 23. oktoober - 21. november)


Skorpionid on kõige kirglikumad tähemärgid - nii omad tööl, sõprussuhetes, huvialadega tegeledes jne. Aga Skorpionitel on ka üks füüsiline eripära, nagu V-täheline juukselahk otsmikul!

Ambur (21. november - 22. detsember)


Horoskoobis ei ole heldemat ega optimistlikumat tähemärki, kui Ambur. Ja mitte kellelgi ei ole nii ovaalset näokuju, kui Amburil. See on sellepärast, et Ambur juhib hobuseid, millel on mitu erinevat nägu.

Kaljukits (21. detsember - 19. jaanuar)


Sina oled õnneseen, Kaljukits. Sa oled distsiplineeritud ja vastutustundlik aga lisaks sellele säilitad sa kaua oma nooruse. Sellepärast valitsed sa vanuse üle, mine siis edasi samas vaimus ja naudi oma noorust.
Kommentaare ei ole