Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Pane küüslauk padja alla, kui sa tahad paremini magada!

Paljudel inimestel esineb unehäireid. Unerohu tarbimine võib aga tervisele kahjulikuks osutuda. Kui sa oled kõike proovinud ja miski e...

Paljudel inimestel esineb unehäireid. Unerohu tarbimine võib aga tervisele kahjulikuks osutuda.

Kui sa oled kõike proovinud ja miski ei aita, siis proovi küüslauguga. Küüslauk sisaldab aga väävliühendeid ning tsinki, mis aitavad rahuneda ning paremini magama jääda.

Paljudes erinevates kultuurides on küüslauku juba ammustest aegadest padja alla pandud unehäirete parandamiseks ning stressi ja masenduse leevendamiseks. Paljud inimesed leiavad, et küüslaugul on palju tugevam toimevõime, kui apteegis leiduvad rohud.

Pannes küüslaugu padja alla, aitab küüslaugulõhn sul rahuneda ja paremini magada, parandades samuti unekvaliteeti.Vanadel aegades usuti, et küüslauk kaitseb halbade vaimude vastu. Ilmselt tekitas sellise turvatunde küüslaugus leiduv tsink.

Samuti, unekvaliteedi parandamiseks soovitatakse juua küüslaugujooki enne magama heitmist.

Joogi valmistamiseks pane potti klaas piima ja üks purustatud küüslauguküün. Aja piim keema ning hoia tulel 3 minutit. Lase jahtuda ja joo pool tundi enne magama heitmist. Küüslauk aitab parandada und ja tagab samal ajal ka tugevama tervise.

Kommentaare ei ole