Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Milline on sinu sünnikivi? Teemant, smaragd või hoopis rubiin?

Usutakse, et sünnikivil on võime kandjat kaitsta ja õnne tuua. Sünnikive on 12, nii nagu astroloogilisi tähemärke. Sünnikivide näol on te...

Usutakse, et sünnikivil on võime kandjat kaitsta ja õnne tuua.

Sünnikive on 12, nii nagu astroloogilisi tähemärke. Sünnikivide näol on tegemist kristallide ja vääriskividega, millest igal on omad võimed ja head tegevad omadused.

Milline on sinu sünnikivi?

Jaanuar - GranaatGranaat on punast värvi ja sümboliseerib armastust. Ta tagab rahu ja tasakaalu, annab energiat ja julgust.

Veebruar - Ametüst


Ametüstil on rahustav toime. Ametüsti kasutatakse juba sajandeid halva energia eemaldamiseks ja hingerahu saamiseks. Samuti suutvat ametüst võidelda mürgituste vastu ning parandab juuste tervist.

Märts - Akvamariin


Akvramariini seostatakse armusuhtega, sageli kaunistab akvamariin just kihla- või abielusõrmuseid. Samuti on tegemist ideaalse kristalliga, mis aitab rahuneda stressirohketel aegadel ning kaitseb meremehi tormisel merel.


Aprill - Teemant


Kui sa oled sündinud aprillikuus, oled sa õnnelik inimene! Teemant on püsivate ja kaua kestvate suhete vääriskivi, mida seostatakse ka enesekindluse, puhtuse ja julgusega.

Mai - Smaragd


 Smaragd on Kleopatra vääriskivi, usutakse, et smaragd toob endaga igavese nooruse. Samuti sümboliseerib see vääriskivi viljakust ja küllust, seega ka raha. Smaragdile omistatakse ka ravivaid võimeid.

Juuni - PärlPärlid on väga klassikalised, mida seostatakse naiselikkusega. Samuti on pärlid puhtuse sümboliteks, sageli kasutatakse just pärleid pulmaehete juures. Pärleid seostakse ka tarkusega, mida läbi elatud elukogemused õpetavad.

Juuli - Rubiin
Rubiin võrdub Lõvi tähtkujuga vääriskivide maailmas. Rubiin on jõu- , julguse - ja kiresümbol. Rubiini seostatakse organismi puhastava võimega.

August - Peridoot


Seda rohelist kivi peetakse õnne toovaks kiviks, mis toob lisaks ka armastust ligi, kuna legendi järgi just Amor kasutas peridooti oma noolte otsas.September - Safiir


Safiir on imeilus sinist värvi vääriskivi, mis sümboliseerib aegumatut elegantsi. Antiikajal kasutati safiiri tarkuse saamiseks aga samuti sümboliseeris safiir ka õnne ja jõukust.

Oktoober - Roosa kvarts või opaal


Oma ilusa pastelse roosa värviga sümboliseerib roosa kvarts loomingulisust. Teda seostatakse ka südameasjadega, ta suudab vaigistada emotsioone ja kaitsta inimesi masenduse eest.

Oktoobrit seostatakse ka opaaliga, mis toob kaasa lootust.

November - Kollane topaas või tsitriin


Tänu oma värvile seostatakse seda kivi päikese ja valgusega. Teda kasutatakse aegade algusest positiivse ja hea energia saamiseks. Paljud kuningad ja kuningannad kandsid seda vääriskivi, sest ta on kuulsuse ja jõukuse sünonüümiks.

Detsember - Sinine topaasSinine topaas on väga ilusa värviga, teda peetakse mõnedes kultuurides pühaks kiviks. Samuti usutakse, et sinisel topaasil on võime parandada seedimist ja vereringet. Lisaks sellele eemaldab sinine topaas ohud ja soodustab head õnne.

Kommentaare ei ole