Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

TESTI ENNAST: See test võib paljastada nii mõndagi sinu isiksuse kohta

Iseendast ei ole alati lihtne aru saada. Sellepärast ongi mõnikord hea teha mõni psühholoogiline isiksusetest, mis võimaldab sul iseenda...

Iseendast ei ole alati lihtne aru saada.

Sellepärast ongi mõnikord hea teha mõni psühholoogiline isiksusetest, mis võimaldab sul iseenda kohta natuke rohkem teada saada.

Vaata pilti: mida sa kõige esimesena märkad?Hunt

Sul on hästi keeruline iseloom, millest paljudel inimestel on raske aru saada. Sa oskad näha asju läbi mitme nurga, selle tõttu on sul nii vaenlasi, kes sinu vaatenurka ei mõista, kui ka sõpru, kellele sinuga vestlemine huvi pakub.

Kui sa peaksid sattuma mõnda keerulisse olukorda, leiad sa kiiresti loogilise ja põhjendatud lahenduse tänu oma intelligentsusele.


Mees

Sul on väga hea suhtlemisoskus. Sa oskad teisi ära kuulata ja paned end sageli teiste asemele, et neid paremini mõista. Sul on hea süda. Sa võidad ruttu teiste usalduse ja suudad jube lühikese tutvuseaja järel rääkida inimestega nagu tunneksid neid kogu elu. Sa oled alati valmis aitama ja käsi külge lööma.

Sul on oma kindlad arusaamad elust aga sa oled valmis ka teiste arvamusi ära kuulama ja arvesse võtma.

Puud

Sa oled pigem tagasihoidliku loomusega inimene, keda tulevik rahutuks teeb. Sul tekib mõnikord tunne nagu elaksid sa oma elu valesti, sa tahaksid leida hingerahu aga muretsed liiga palju kõikide asjade pärast, mis ümberringi aset leiavad.

See kurnab sind vaimselt ja füüsiliselt ära. Samas on sul tugev intuitsioon, mis aitab sul nii mõnestki raskusest üle saada.

Kommentaare ei ole