Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

8 märki, mis viitavad sellele, et su mees sind petta võib!

Paljud naised on ühel või teisel hetkel kahtlustanud oma meest truudusetusele. Ja tegelikult on väga raske kindlaks teha, kas mehel on m...


Paljud naised on ühel või teisel hetkel kahtlustanud oma meest truudusetusele. Ja tegelikult on väga raske kindlaks teha, kas mehel on mõni teine suhe või ei ole. Õnneks on aga olemas mõned märgid, mis võivad sellele viidata.

1. Ta ei ütle sulle, kuhu ta läheb ja millega ta tegeleb

Meil kõigil on oma eraelu ja selge on see, et kõigest ei räägitagi alati. Kui selline olukord aga kordub liiga sageli, siis võib selle taga olla midagi, mida varjata tahetakse. Kui mees ei taha sulle kunagi öelda, kus ta oli ja mida ta tegi, siis on see kahtlane. Selle taga võib olla mõni teine naine.

2. Ta on hakanud rohkem kulutama, kui varem

Sa oled märganud, et ta kulutused on kasvanud aga ta ei taha sulle selle kohta midagi täpsemat öelda selgituseks. Sellisel puhul võib tegemist olla mõne teise naisega, kelle peale kogu see raha läheb.


3. Tal on tekkinud korraga uued huvid

Teda on hakanud huvitama asjad, mis enne temas igavust tekitasid ja mille üle ta isegi naeris. Kui need muutused tõesti nii suured on, peaksid sa mõtlema, kust nad alguse on saanud ja mis nende põhjustajaks oli.

4. Ta varjab oma telefoni ja arvutit sinu eest

Ta on muutnud oma salasõnu ja õigustab kõike seda nagu see oleks enesestmõistetav asi ja milleks üldse küsimusi nii palju esitada! Tal on õigus teha ju mida ta tahab?! Ta on kidakeelne, umbusklik, liiga ettevaatlik - sa näed selgelt, et ta sinu eest midagi varjab.

5. Tema tutvusringkonda on ilmunud mõni salapärane naine, keda ta esitleb, kui töökaaslast

Aga sellest naisest kuuled sa üsna tihti ühel või teisel moel.6. Ta on palju muutunud

Ta isegi räägib teistmoodi, on positiivne, rõõmus, armunud... Ta teeb süüa teistmoodi, ta mõtleb teistmoodi, tal on teised ideed... Sa näed, et uued tuuled puhuvad aga sa ei tea, mis selle muutuse taga on.

7. Ta on hakanud erilist hoolt kandma oma välimuse eest

Ta käib tihedamini juuksuri juures, teeb rohkem sporti, ostab uusi riideid, lõhnastab end rohkem. Aga sul on tunne, et ta ei tee seda sellepärast, et sulle muljet avaldada...

8. Sa tunned, et teie vahele on tekkinud emotsionaalne lõhe

Sa tunned, et sind nagu polekski enam tema jaoks olemas. Sa nagu ei olekski enam naine. Ta vaevalt puudutab sind ja omavahelisest suhtlemisest pole enam juttugi...

Kommentaare ei ole