Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

6 märki, mis viitavad sellele, et te olete teineteise jaoks loodud

Armastus tuleb meie teele läbi kohtumise, mida ei tea oodata aga mis on alati imeline. Mõnikord saab see alguse ühest pilgust, ühest s...Armastus tuleb meie teele läbi kohtumise, mida ei tea oodata aga mis on alati imeline. Mõnikord saab see alguse ühest pilgust, ühest sõnast, ühest mõttest ja ühisest arusaamisest. Ja korraga on tunne nagu tunneksite te teineteist juba kaua, nagu oleksite te kogu oma elu elanud selleks, et teie teed ristuksid.

Iga uus kohtumine tähendab uusi ootusi ja lootuseid. Kas lõpuks ometi on saatus meie teele saatnud selle õige inimese? Kui sa tahad teada saada, kas te olete teineteise jaoks loodud, siis vaata üle kui palju teie omavahel sobite?

1. Te austate teineteist 

Isegi, kui see tundub nii elementaarne, austate te teineteist ja jääte üksteise vastu ausaks. See on üks kõige puhtamatest armastuse vormidest.

2. Teil on samad huvid

Teile maitsevad samad toidud, teil on samad huvialad ja teile meeldivad samad filmid. See kõik ennustab ainult pikka suhet teile.


3. Te usaldate teineteisele kõige suuremaid saladusi

Te usaldate teineteist, räägite teineteisele asjadest, millest te teistele ei räägiks.

4. Te ei ole armukadedad

Teile meeldib veeta aega koos aga te jätate ka teineteisele hingamisruumi. Te ei sõltu teineteisest ega ole kontrolli üksteise elu.5. Te tülitsete

Igas peres tuleb ette tülisid, need muudavad teie suhet ainult tugevamaks, sest isegi, kui te ei ole kõiges ühisel meelel, leiate te alati kompromissi.

6. Te lõpetate üksteise eest lauseid

Te tunnete üksteist nii hästi, et võite lõpetada teineteise poolikuks jäänud lauseid. Te suudate lugeda teise mõtteid ja seda, mida ta öelda tahab ilma, et ta seda välja ütleks.

Kommentaare ei ole