Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Tugeva iseloomuga naine, milline ta on?

Tugeva iseloomuga naine teab, et ta peab ka iseendale mõtlema. Ta ei ole seejuures üldse enesekeskne aga ta lubab endale väärtus...

Tugeva iseloomuga naine teab, et ta peab ka iseendale mõtlema. Ta ei ole seejuures üldse enesekeskne aga ta lubab endale väärtusliku aega, mida ta on ära teeninud. Sageli on ta pidanud läbi elama raskusi, millele tänu ta ongi jõudnud sinna punkti, kus ta praegu on. Ta teab samuti, et ainus inimene, kellele ta tõesti loota võib, on tema ise.

1. Tal on väike sõprusringkond

Talle ei meeldi pealiskaudsed suhted. Ta on hea psühholoog ja õppinud teiste iseloomu analüüsima. Ta usaldab ainult neid, kes seda tõesti väärivad. Tal on pigem väike sõprusringkond aga vähemalt on need inimesed sellised, kelle peale ta kindel olla võib.

2. Ta planeerib oma päevi

Ta on kohusetundlik ja teab alati, mida ta järgmisel päeval tegema peab.
 
 
 
 


3. Ta ei kannata organiseerimatust

Ta tunneb aja väärtust ja teab, et kõige parem on oma elu hästi organiseerida selleks, et saaks kõiki unistusi ellu viia. Ta ei suuda taluda, kuidas mõned inimesed lihtsalt raiskavad oma väärtuslikku aega mitte millegi peale. Tema ongi sageli see, kes teisi ka motiveerib oma elu muutma.

4. Ta ei otsi uusi tutvusi

Ta on intelligentne ja leiab, et kvaliteet on kvantiteedist tähtsam. Ta ei vaja suurt tutvusringkonda, kelle seas võib olla palju ettearvamatuid inimesi.

5. Ta on enesekindel

Ta tunneb oma väärtust ja sellepärast lubab endale sageli seda, mida teised liigseks luksuseks peaksid. Ta on õppinud oma vigu tundma ja toetub seepärast oma tugevatele külgedele.

6. Ta toetab õiglust

Ta on suur õigluse poolehoidja, talle ei meeldi suurusehullustus, julmus ja kurjus. Tal on hea süda ja ta kaitseb alati endast nõrgemaid.
 
 
 
 


7. Ta on realist

Ta on iseenda vastu nõudlik. Aga hoolimata oma pigem optimistlikust iseloomust jääb ta alati realistlikuks.

8. Ta ei vaja meest oma ellu

Eriti vastutustundetud, egoistlikku ja valetajat. Sellised mehed ei huvita teda sugugi. Ta ei vaja meest, et tunda end hästi.

9. Ta äratab aukartust mõningates meestes

Sest nad näevad teda, kui konkurenti. Ta on julge ja ambitsioonikas, kes ei karda midagi ning isegi tunneb uhkust oma iseseisvuse üle.

10. Ta ei karda esimest sammu teha

Ta on piisavalt julge, et teha ise esimene samm, kui ta tahab kedagi paremini tundma õppida.

11. Ta on feminist

Ta kaitseb naiste õigusi ja julgustab naisi ise oma elus hakkama saama. 

Kommentaare ei ole