Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Mida mehed peavad naiste juures välimusest tähtsamaks?

Naisi on alati huvitanud see, mida mehed nende juures kõige rohkem hindavad.Kas välimus on aga alati kõige tähtsamal kohal? Siin on nimek...

Naisi on alati huvitanud see, mida mehed nende juures kõige rohkem hindavad.Kas välimus on aga alati kõige tähtsamal kohal?

Siin on nimekiri sellest, mida mehed naiste juures välimusest rohkem hindavad!

1. Iseseisvus

Mehed on alati hinnanud iseseisvaid naisi. See näitab, et naine on vastutustundlik ja saab ise väga hästi oma eluga hakkama. Ja see võlubki mehi. Sest tavaliselt meeldivad meestele targad ja intelligentsed naised.

2. Usaldusväärsus

Pole midagi paremat, kui teadmine, et ta võib sellele naisele loota. Nii sõbra, kui kallimana. Usaldada talle asju, millest ta pole isegi oma parematele sõpradele rääkinud... Teadmine, et naine teda kuulab, mõistab ja hukka ei mõista.

3. Mõistev naine

Mitte ühelegi mehele ei meeldi kriitika ega märkuste kuulamine. Ka siis, kui nad peaksid olema ülesehitavad. Mehed eelistavad naisi, kes on mõistvad ja kes ei mõista liiga ruttu hukka nende tegusid.

4. Loomulik naine

Selleks, et naine mehes huvi ärataks, peab tal olema põhimõtted ja väärtused. Naine, kes jääb oma sõprade vastu ausaks, kes saab hästi läbi oma vanematega, kes on hea südamega, kes on lahke ja kes oskab rõõmu tunda väikestest asjadest - need on omadused, mida mehed hindavad.

5. Naine, kes oskab elu paremaks muuta

Nii nagu naistele, ei meeldi ka meestele rutiin. Sellepärast hindavad mehed naisi, kes oskavad tuua ellu põnevust.

6. Naine, kes teab, mida ta tahab

Ambitsioonikas naine tõmbab kõikide meeste pilke. Kõik mehed hindavad naisi, kellel on oma unistused, kes tahavad neid unistusi ellu viia ja kes näevad selle nimel vaeva.

7. Enesekindel naine

Enesekindlal naisel, kes tunneb oma väärtust, ei teki mingit probleemi, et mehe usaldust võita. Ilmselt sellepärast mehed tihti armuvadki nii meeletult...

8. Tark naine

Vastupidiselt levinud arvamusele ei tekita intelligentne naine meestes hirmu. Vastupidi, meestele meeldib rääkida naistega sügavatel teemadel.

Kommentaare ei ole