Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Mürgised inimesed, keda sa oma ellu ei vaja.

Mitte kõik inimesed ei taha sulle head ja ei pane sind ennast hästi tundma. Sellepärast on hea aeg-ajalt vaadata üle, milliste inimest...Mitte kõik inimesed ei taha sulle head ja ei pane sind ennast hästi tundma. Sellepärast on hea aeg-ajalt vaadata üle, milliste inimestega sa läbi käid, sest nende seas võib olla neid, kes sind vaikselt hävitavad ja sulle halba tahavad. Aeg-ajalt on hea eemalduda sellistest inimestest ja asendada nad positiivsemate inimestega. Kui sa ei tea, millised inimesed ei ole head, siis vaata üle allolev nimekiri inimestest, kellest on parem eemale hoida.

1. Pidev kritiseerimine

Oled sa juba tundnud nagu ükskõik, mida sa ka ei tee, sellest ei piisa. Sa ei ole lihtsalt kunagi selline nagu vaja. Kui palju sa ka ei püüa, ikka leitakse midagi, mis valesti on. Öeldakse, et inimene on iseenda kõige suurem kriitik, seega ei vaja me teisi selleks, et nad meid veelgi rohkem kritiseeriks.

Sul ei ole vaja lisastressi oma ellu. Kui inimene sinust hoolib, siis annab ta sulle nõu selle asemel, et sind kritiseerida.

Kriitika ei ole alati iseenesest halb aga pidev kriitika ei ole ülesehitav. Sest inimesel, kes pidevalt kritiseerib, on endal probleeme. Ta üritab oma nõrka enesehinnangut teisi alandades tõsta.


2. Passiivne agressiivsus.

Passiivne agressiivsus on see, kus teod räägivad sõnade eest. Tõhus moodus, mille abil sulle teada anda, et sa oled midagi valesti teinud.

Inimene, kes kasutab sellist agressiivsuse vormi, kasutab kaudset suhtlemisviisi ja võib kergesti ärrituda. Suhtlemine sellise inimesega ei ole hea, sest sa hakkad liiga palju analüüsima kõike seda, mida ta sulle ütles ja ta paneb sind tundma nagu oleksid vastutav ja süüdi selles, et tema vihane on.

3. Nartsissistlik

Oled sa juba näinud, kuidas käitub enesekeskne inimene? Maailm keerleb ümber tema ja ta teeb kõik, et teised seda teaksid.

Tema kodu on ilusam, kui sinu oma. Ta tuttavad ja tema ise töötavad parematel kohtadel. Ta organiseerib palju paremini, kui sina vastuvõtte. Ühesõnaga - ta teeb kõike sinust paremini. Ja ta rikub seejuures sinu tuju ära.

Kui sa pole veel juhuslikult märganud, siis sellised inimesed on pealiskaudsed ja ärrituvad kergesti, kui sa paned teda end halvasti tundma. Ära investeeri emotsionaalselt sellisesse suhtesse, kõige parem on kõik suhted temaga lõpetada.4. Psühhopaat

Siinkohal ei tule juttu su vahvatest sõpradest, keda sa mõnikord naljaviluks kutsud psühhopaadiks, vaid antisotsiaalsest isiksusehäirest, mille all mõni su tuttavatest võib kannatada. Nendel inimestel võivad esineda erinevad käitumishäired: näiteks ärritudes võivad nad muutuda vägivaldseks ja seejärel oma tegu kahetseda. Teistel kordadel ei tunne nad ei kahetsust ega kaastunnet.

Kõige lihtsam ja parem on lõpetada suhtlemine sellise inimesega.

5. Mitte suhtleja

Ilmselt sobib hästi, et see tüüp inimesi asub nimekirja lõpus.

Selline inimene kasutab lahkhelide ja erimeelsuste käigus strateegiat, mille läbi ta igasuguse suhtlemise sinuga katkestab. Samuti keeldub ta igasugusest algatusest lahendust leida.

Kommentaare ei ole