Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kuidas naine mehega manipuleerib?

Kui enamik naisi kasutab dialoogi selleks, et oma soove edasi anda, siis osad naised manipuleerivad oma meh...


Kui enamik naisi kasutab dialoogi selleks, et oma soove edasi anda, siis osad naised manipuleerivad oma mehega selleks, et iga hinna eest oma tahtmist saada.

Selleks, et üks suhe toimiks, peab ta olema rajatud austusele, armastusele ja normaalsele suhtlemisele. Selline paar, kus omavahelist suhtlust ei toimi või toimib aga seda vähesel määral, ei saa normaalselt edasi toimida, sest kumbki osapooltest ei tea õieti, mida teine tegelikult vajab ega tea samuti mitte, kuidas oma soovidest teisele rääkida.

Paljud inimesed, seejuures ka naised, kasutavad oma tahtmise saamiseks, manipulatsiooni. Kuidas selliseid inimesi ära tunda?

1. Ta tüütab oma kaaslast seni, kuni viimane alistub

Pole tähtsust, mida naine parajasti tahab - ta tuleb ikka ja jälle selle teema juurde tagasi ja laob lagedale kõik argumendid - nii valed, kui õiged - lihtsalt selleks, et sundida oma kaaslast panna meelt muutma.

Näiteks, kui ta ostab midagi väga kallist kodu jaoks ja mees sellega nõus ei ole, siis näitab naine, et nad just seda asja vajasid. Ja tõestab samuti, miks tal on õigus!
2. Ta kordab pidevalt: "Ma tegin seda sinu pärast!"

Iga kord, kui ta eksib või teades, et mehele ei meeldi see, mida ta teinud on, tuleb ta selle lausega lagedale.

Ta mängib alati igas olukorras ohvrit, üritades mehele selgeks teha, et tema kõige suurem soov oli meest aidata või talle head meelt teha, vastavalt olukorrale. Ja tulles selle lausega lagedale katsub naine tekitada mehes süütunnet.

3. Ta provotseerib

Meestele ei meeldi, kui neile öeldakse, et nad ei oska või pole võimelised  ühte või teist asja tegema. See puudutab nende ego. Ja sellepärast katsuvad nad pidevalt vastupidist tõestada kogu maailmale.

Naine kasutab seda ära ja provotseeriv meest selleks, et oma tahtmist saada.

4. Ta mängib mehe egoga

Oma tahtmise saamiseks hakkab naine mehele komplimente tegema. Ta teeb seda nii peenemoeliselt ja varjatult, et mees ei saa midagi aru.

5. Ta mängib ohvrit

Ta kasutab emotsionaalset väljapressimist selleks, et oma tahtmist saada. Kui mees ei taha temaga kaasa tulla, siis väidab naine, et ta peab siis üksi minema, sest mitte keegi ta sõpradest pole vaba sellel õhtul ja ei saa temaga kaasa tulla. Ta võib lisada ka, et ta ei julge üksi minna, sest väljas on juba pime jne.
6. Ta toob mängu oma ema

See on kõige kardetavam relv meeste poolt: ämm! Kui tema naine ja ämm ühise rinde moodustavad, siis pole mehel midagi head loota.

7. Ta valmistab mehele midagi maitsvat

Selles pole midagi halba, kui naine mehe eest hoolitseb aga mõnikord peitub selle taga mõni kindel eesmärk.

8. Pisarad

Ta kasutab alati oma pisaraid relvadena ja ootab, et mees teda rahustama tõttaks.

9. Ta võrgutab meest

Selleks, et oma tahtmist saada, võib naine teda teadlikult võrgutada ja mehel pea sassi ajada. Ta kasutab selleks kõiki oma trumpe ja sageli tal õnnestub.

Kommentaare ei ole