Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: Millise kolme astroloogilise tähemärgi rahaasjad võtavad ootamatult hea pöörde enne aasta lõppu?

Kõik inimesed tahaksid elada ilusat  ja muretut elu ning et raha oleks niipalju, et seda lugema ei peaks. Miks on nii, et mõnedel inimestel...

Kõik inimesed tahaksid elada ilusat  ja muretut elu ning et raha oleks niipalju, et seda lugema ei peaks. Miks on nii, et mõnedel inimestel õnnestub kõik, teised aga peavad kuulõpul ootama uue palgapäevani, et saaks jälle midagi endale lubada?

Astroloogilised ennustused aga lubavad vähemalt kolmele tähemärgile suuri ja positiivseid muutusi rahaasjades enne selle aasta lõppu. Ent ei maksa unustada ühte tõsiasja seejuures: raha ei tee õnnelikuks! Aga teiste tunnustus, projektide elluviimine ja pingutuste viljakandmine aitavad suurel määral kaasa isiklikule heaolule. Millised on tähemärgid, kellele rahaline õnn veel sel aastal naeratab?


KALJUKITS

Kõik Kaljukitsed on töökad. Nad tõesti pingutavad ja näevad vaeva, et ettevõetuid kohustusi lõpuni viia edukalt. Sõpruses ja armastuses ei ole paremaid kaaslasi. Kaljukitsedele ei ole vaja õpetada kohusetundlikkust. Nad armastavad täpsust ja organiseeritust. Nende prioriteedid on paigas ja nad on kohandanud oma elu vastavalt sellele. Kaljukits teab, et kõik ei sünni hõbelusikas suus ja vahel selleks, et edu saavutada, tuleb lihtsalt olla kannatlik. Tihti peab selleks ise vaeva nägema ja andma endale selleks sobivad vahendid. Kaljukits on valmis ohverdama palju selleks, et saada positiivseid tulemusi. Vahet pole, kui ta ei lähe sõpradega nädalavahetust veetma või mõnele reisile, kui tal on tööasjad lõpetamata.

Rahaline seis on tal alati kindlalt kontrolli all. Ta ei ole ihne aga tal on säästud kõrvale pandud ja ta oskab rahaga ümber käia. Sellest hoolimata ei unusta ta kunagi toetamast vajadusel oma lähedasi. Selle aasta lõpp toob Kaljukitse pingutustele väärilise tasu ja muudab märkimisväärselt tema rahalist seisu paremaks. Katsu oma kapitali investeerida targalt ja ära unusta heategevust, rahast sul ilmselt puudu ei tule!

KAALUD

 Kaalude tähemärk vajab rahu ja harmooniat elamiseks. Oma hinges on ta diplomaat, ta näeb läbi inimesi, kellel on tema vastu head või halvad kavatsused ja teeb vastavad korrektuurid. Ta on piisavalt intelligentne, et mitte lasta üleliigseid muresid ja probleeme oma ellu. Ta on paindlik ja kohaneb iga olukorraga. Ta kaitseb tulihingeliselt õiglust andes inimestele loogilisi ja usaldusväärseid nõuandeid. Ta oskab inimeste vahel rahu tekitada ja tuua rahu sinna, kus tema on.

Lisaks kõigele eelmainitule on ta loominguline ja üsna osav ärimaailmas. Samal ajal hoides alal oma hinges harmooniat ja hingerahu, suudab ta rajada endale teed eduni. Oma loomult on ta lihtne ja ei otsi maailma rikkusi ega uhkust taga vaid tavalist mugavust. Need, kes teda ei tunne, võivad pidada teda uhkeks ja kõrgiks. Aga see kõik ei takista tal edu saavutamast igas elu valdkonnas.

Selle aasta lõpp toob talle rikkaliku tasu, mille ta on oma tarkuse ja delikaatsusega ära teeninud. Ta rahaline seis paraneb märgatavalt tänu suurele summale, mis nende pangaarvele laekub ja mis võimaldab neil palju unistusi ellu viia.

KAKSIKUD

Kaksikute tähtkujus sündinu on hea suhtleja, kes otsib elus teatud mugavust. Lisaks sellele on ta väga tark ja intelligentne, varustatud hea intuitsiooniga, mis teda elus edasi aitab. Näiteks teab ta väga hästi, kuhu ja millal investeerida ning eksib harva oma arvutustes. Mis puutub rahasse, siis on kõik tema juures range kontrolli all. Võib juhtuda, et ta märgib üles kõik oma sissetulekud ja väljaminekud. Ta ei jäta midagi juhuse arvele. Ja ta on alati saanud endale lubada ilusat elu.

Ta januneb uute teadmiste ja kogemuste järgi. See motiveeribki teda iga päev. Ta esitab endale eksistentsiaalseid küsimusi, teda huvitab teiste elu ja talle meeldivad sügavad jutuajamised.

2019. aasta lõpp on otsustanud neile teha suure kingituse ja Kaksikud näevad oma rahalist seisu ootamatu suure summa näol paranevat märkimisväärselt.


Kommentaare ei ole