Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: Miks sul peaks olema vähemalt üks Kaljukitse tähtkujus sündinud sõber?

Kaljukitsed ei ole kergemeelsed, neil on tohutult häid omadusi, mida kõik kahjuks ei näe. Ta võib tunduda liiga kontrollivana, salapära...

Kaljukitsed ei ole kergemeelsed, neil on tohutult häid omadusi, mida kõik kahjuks ei näe. Ta võib tunduda liiga kontrollivana, salapärasena või segadusse ajavana aga ta on sõbrana hindamatu!


1. Ta saab alati hakkama

Ta on praktilise meelega. See aitab tal leida alati kõige paremaid lahendusi ka kõige kitsamates tingimustes ja ilma ainsagi abita.

2. Ta on kannatlik 

Ta näeb asju globaalselt ja tal on suured tulevikuplaanid. Tema projektid ei ole unistused vaid konkreetsed plaanid, mille ta enamalt jaolt varem või hiljem ellu viib. Tehes selle jaoks rasket tööd. Ja ohverdades oma aega, raha, und ja tihti ka eraelu.

3. Ta tunneb inimeste loomust

Ta tegutseb tihti oma vaistuga. Lühikese ajaga lihtsalt inimesele peale vaadates võib ta öelda, kellega tegu. Ta näeb kohe ära, kes on laisk, kes töökas, kellel mingisugused plaanid. Võltside ja lobamokkadega ta ei hakka tegelema. Ta loeb hingest seda, mida talle ei öelda.

4. Ta on otsekohene ja ei vali sõnu

Tavaliselt ta kontrollib end ja jääb rahulikuks. Aga ta võib reageerida üsna tuliselt ja järsult. Seejuures ei vali ta sõnu ja teeb ise seda tahtmata haiget.

5. Ta on ambitsioonikas ja tal on kõrged sihid

Ta ei ole õhulossidest unistaja, ta on tegija, kes alati tööd teeb, et oma eesmärke ellu viia. Tema otsusekindlus ja teotahe on kirjeldamatud. Ta ei jää ühele kohale vaid liigub alati edasi.

6. Ta ei murra oma sõna

Harva kohtab nii usaldusväärseid inimesi nagu tema. Ta peab oma sõnast ja antud lubadusest kinni ja ei hakka seda muutma. See väärtustab teda. Ja tuleb talle alati kasuks.

7. Ta ei mõista kergesti hukka

Ta pole naiivne, vastupidi. Ta on üsna skeptiline oma loomult. Enne mingi kuulujutu rääkimist kontrolli kindlasti selle tõepõhjal, mida sa räägid.

8. Talle ei meeldi aega raisata

Ta on hästi organiseeritud ja tema päev on juba hommikul kindlalt ette ära jaotatud. Kui tema teele peaks tulema mingi takistus, siis selletõttu lükkuvad edasi kõik ülejäänud plaanid ja ta tunneb nagu raiskaks ta oma aega. Selline asjaolu mõjub talle üsna ärritavalt.

9. Ta ei talu reetmist

Ta ei andesta ka kergel käel. Tal on väga hea mälu ja ta ei unusta kunagi, kes tema usaldust reetnud on. Tavaliselt jätab ta sellise inimese sinnapaikka ja kaotab tema vastu huvi.

10. Tal on kõrged ootused

Ta on ise hästi töökas ja täpne. Tema meele järgi on raske olla, sest tal on kõrged ootused nii enda, kui teiste suhtes.

11. Ta on intelligentne ja pädev

Ära alahinda teda, sest ta on hästi tark ja ta on alati oma konkurentidest sammu võrra ees.

12. Tal on targad nõuanded

Ta hindab alati olukorda täpselt ja teab, kuidas probleeme kõige paremini lahendada.

13. Läbi kukkudes tõuseb ta ja ei hakka end haletsema

Ta ei lase end häirida elus ettetulevatest takistustest. Tema enesekindlus aitab tal alati tõusta ja edasi liikuda.

14. Ta sulgub endasse, kui asjad halvasti lähevad.

Ta ei talu negatiivset energiat ja sellepärast ta ei lasku enesehaletsusse. Kui tal peaks raske aeg olema, siis sulgub ta endasse ja eelistab olla üksi selle asemel, et abi paluda.

15. Ta on lojaalne

Kaljukits võtab tõsiselt kõike, mida ta ette võtab. Kui ta end kellegagi seob, siis on see pikemas perspektiivis.

Kommentaare ei ole