Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: 3 kõige õnnelikumat tähemärki

  On inimesi, kelle jaoks on elu üle kurtmine muutunud niivõrd harjumuslikuks, et nad teistmoodi enam ei oskagi. On te...

 

On inimesi, kelle jaoks on elu üle kurtmine muutunud niivõrd harjumuslikuks, et nad teistmoodi enam ei oskagi. On teisi, kes on veendunud, et õnn saab alguse iseendast. Need inimesed muudavad ka teistel tuju heaks ja külvavad enda ümber positiivsust 


Sageli öeldakse, et õnn on hingeseisund. Ei tohi oodata, et keegi teine tuleks ja teeks sind õnnelikuks, tuleb õppida ise olema oma õnne sepp. Iga inimene võib enda ümber luua oma positiivse elu.

Astroloogid on avastanud, et kõikidest tähemärkidest kolmel on juba tähtede poolt soodumus olla õnnelikumad, kui teised. Millised need tähemärgid on, kes on positiivsed ja optimistlikud? 


1. AMBUR

Ambur juba kurba ja masendavat elu endale ei taha. Ta on ääretult positiivne, täis elurõõmu ja soovi suuri asju korda ajada. Mitte kunagi ei lase ta negatiivsusel oma elu üle võimust võtta. Sellepärast otsib ta enda ümber heatahtlikke ja elurõõmsaid inimesi. Ambur on siiras ja otsekohene. Ta tahab, et kõigil oleks hea ja tema on see, kes katsub naljaga pingeid õhust maandada. Kui ta aga peaks end halvasti tundma, siis eraldub ta mõneks ajaks selleks, et järele mõtelda ja siis veelgi positiivsemalt oma eluga edasi minna. Ambur on kaaslane, kelle peale alati loota võib. Samas vajab ta palju hingamisruumi ja vabadust. Ta ei suudaks jääda kauaks koduseinte vahele igavust tundma.

2. LÕVI

Lõvi on tõeline kuningas, ta teeb kõik selleks, et ta elu oleks ilus. Lõvi on väga tark, ta teab täpselt, mida ta elust tahab. Tal on teiste üle suur mõjuvõim. Ta on kütkestav ja võluv, varustatud suure veenmisjõuga. Mida ta ka ei tee, tal on alati naeratus huultel. Ta on otsustanud näha elu hea külje pealt ka sellistel hetkedel, kui raskused peaks kätte jõudma. Ta ei anna kunagi alla . Ta teeb kõik, et muuta oma sõpru õnnelikuks. Talle meeldib põnev ja üllatusi täis elu. Ta tahab palju liikuda ja avastada. Talle ei meeldi pessimistid. Ta on otsustanud tunda rõõmu igast hetkest ja muuta oma elu ilusaks.


3. JÄÄR

Jäär on tugeva natuuriga ja ei lase kunagi kellelgi endale haiget teha. Kui ta on midagi pähe võtnud, siis ei saa keegi teda takistada. Ta ümbritseb end siiraste ja toredate inimestega, ei talu silmakirjalikkust ega valet. Ta on elurõõmus. Ta on ambitsioonikas inimene, kellel ei tule puudu suurtest plaanidest. Ainult aega ei ole tal kunagi piisavalt selleks, et neid ellu viia. Ta võib olla kergesti ärrituv aga ta jääb teiste vastu tähelepanelikuks. Tema elurõõm on nakkav. Ta on uudishimulik ja kannatamatu loomusega. Ta tahab nautida iga hetke oma elust. Talle meeldivad naljad, mida teised sageli hinnata ei oska. Talle meeldib must huumor. Kui ta teele ka peaks takistused tulema, see ei võta tema head tuju kauaks ära, ruttu leiab ta tagasi oma teotahte ja elurõõmu. 


Kommentaare ei ole