Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

4 märki, mis tõestavad, et inimene, keda sa armastad, ei armasta sind.

Selles maailmas, kus inimeste omavaheline suhtlemine on muutunud nii lihtsaks ja kõikidele kättesaadavaks, on ka ühepoolne armastus aina sag...

Selles maailmas, kus inimeste omavaheline suhtlemine on muutunud nii lihtsaks ja kõikidele kättesaadavaks, on ka ühepoolne armastus aina sagedamini ettetulev nähe.

Kuidas teada saada, kas teine inimene sind tõesti armastab? Kui sul on tunne, et see nii ei ole, siis vaata alljärgnevat nimekirja märkidest, mis tõestavad, et su kaaslane sind ei armasta.

1. Ta ei otsi kunagi sinuga esimesena ühendust.

Kes kellega ühendust võtab? Kas alati oled sina see, kes haarab telefoni selleks, et talle helistada või kirjutada? Ja mitmeid kordi järjest? Ja kas ta vastab sulle siis kohe või alles mõne tunni pärast? Või siis üldse mitte kunagi? Inimene, kes teist armastab, otsib temaga ühel või teisel moel kontakti. Täiesti loomulikult on olemas soov suhelda ja mõtteid vahetada.

Erinevalt isiksusest on ka loomulik, et sageli on just see teine inimene, kes otsib rohkem kontakti. Aga kui mõlemad kaaslased tahavad oma suhet alal hoida, siis valitseb nende vahel ikkagi mingi tasakaal. Ja tasakaalukas suhtes on omavahelises suhtlemisel oma koht, on see siis helistamine, sõnumi jätmine, meili kirjutamine või mingi muu vahend.

2. Ta ei näita välja, et hoolib sinust.

Kuidas ta sulle oma armastust välja näitab? Inimene, kes teist armastab, võtab arvesse oma kaaslase soove. Ja tema tunded ei piirne üksnes seksiga aga sinna hulka kuuluvad ka kallistused, õrnuseavaldused ja heatahtlikkus.

On sul tunne, et kõik see on viimastel aastatel muutunud vähemaks või kadunud täiesti? Kas sa pead teda tagant sundima või algatama alati ise lootusega, et kord kõik taas nii on nagu enne?

3. Ta on eemalolev.

On sul tunne, et kui te koos olete, siis tundub nagu oleks ta kusagil mujal? Sellisel juhul võib see olle märgiks, et tal on tegelikult soov olla mujal või siis kellegi teisega...

Normaalses suhtes tuleb aeg-ajalt ette sellist eemalolemise nähtust. Tasakaalukas suhtes on aga need põhjused ka selgelt näha.

Kas ta kuulab sind, kui sa räägid? Kas tema ka sinuga räägib? Kas sul on tunne, et ta tunneb igavust ja et sa teda ei huvita? On sul tunne nagu oleksid sa üksi?

Võib-olla on käes aeg anda talle natuke ruumi ja vaadata, mis toimuma hakkab? Vahemaa võib muutuda veelgi sügavamaksa ja teha haiget. Aga isegi, kui see teeb haiget, siis saab haiget su süda ja ikkagi on see parem, kui ta saab haiget selle asemel, et ta purustataks koos kõigi lootustega.

4. Ta ei ole aus sinu vastu.

On sul tunne nagu valetaks ta sulle aina rohkem? Ausus on iga suhte alussammas. Inimene, kes sind armastab, jääb sinu vastu ausaks isegi, kui see peaks haiget tegema. Paljud ütlevad sulle seda, mida sa kuulda tahad ainuüksi sellepärast, et sa nad rahule jätaksid. Teised jälle teevad oma sõnadega niipalju haiget, et sa endalt küsid, kas see siis ongi armastus. Mõnikord tekib tunne nagu kuldset keskteed polekski. Kui teie suhtes on alati aususel oma koht olnud ja see nüüd on muutunud, siis on kuskil mingi probleem.

Kui sa talle küsimusi esitad ja ta keeldub sulle vastamast, siis ta kas ei taha sulle haiget teha või on tal sinust ükskõik.

Suhtes, kus valitsevad ühepoolsed tunded, on raske olla. Samal ajal, kui üks teeb kõik selle nimel, et see toimiks, tahab teine inimene ainult minema kõndida.

Hea uudis on see, et kõik sõltub sinust. Sa pead lõpu tegema selles ühesuunalises liikluses ekslemisele ja leidma mõlemasuunalise liiklusega tee, kus on armastus. 

Kommentaare ei ole