Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sa väärid kedagi, kes oskab sind hinnata ja tunneb su väärtust.

Sa oled väärtuslik ja väärid armastust. Sa väärid tõelist armastust ja kaaslast, kes näeb, et sa oled suurepärane, kes armastab sind sellis...

Sa oled väärtuslik ja väärid armastust. Sa väärid tõelist armastust ja kaaslast, kes näeb, et sa oled suurepärane, kes armastab sind sellisena nagu sa oled.

Sa väärid kedagi, kes tahab olla sinuga.

Sa väärid kedagi, kes on sinu jaoks olemas ka siis, kui sa end halvasti tunned. Sa väärid kedagi, kes oleks kannatlik. Igas olukorras. Kedagi, kes sinu pärast võitleb isegi, kui sa tunned end vihasena või kurvana.

Sa väärid kedagi, kes lubab sul olla sina ise; kes teab, et sa oled minevikus haiget saanud ja oskab olla kannatlik. Kes sind kallistab ja armastab.

Sa väärid kedagi, kellele sa võid alati loota.

Kedagi, kes on alati olemas, kui sa teda vajad. Sa väärid armastust, mis paneb sind end turvalisena tundma. Mitte kedagi, kes sind korduvalt maha jätab ja sulle haiget teeb.

Sa väärid olla see, kelle peale keegi mõtleb esimesena hommikul. Sa väärid kedagi, kes sulle helistab, et teada saada, kuidas sul läheb. Kes tuleb sind vaatama ja tahab teada, kuidas su päev on läinud. Kedagi, kes pöörab sulle kogu oma tähelepanu ja kes ei taha minna mujale. Sa väärid kedagi, kes tahab olla sinuga.

Sa väärid kedagi, kes tunneb huvi sinu vastu.

Kes muretseb sinu pärast. Kes tahab sulle parimat. Kes jagab sinuga oma rõõme ja muresid.

Sa väärid tingimusteta armastust.

Kes räägib sinuga oma tulevikust. Teie ühisest tulevikust. Kedagi, kes muudab su paremaks. Ja kes ei kujuta oma elu ilma sinuta ette.

Sa väärid kedagi, kes peab sind imeliseks.

Sa väärid kedagi, kes usub, et sa oled parim, mis temaga juhtunud on. Kes peab sind kingituseks oma elus. Kedagi, kelle jaoks sa oled prioriteet, kõige olulisem inimene elus. Kes imetleb sind. Kes väärtustab sind.

Sa väärid kedagi, kes ei taha sind kaotada.
Kommentaare ei ole