Viimased lood

latest

Väikesed vihjed, mis aitavad muuta su suhte suurepäraseks!

1. Pange telefon ära. Kujutad sa ette, et sa oled reserveerinud ühe ülihea restorani. Sa oled tellinud roogi, millest sa iga päev võid und n...

1. Pange telefon ära.

Kujutad sa ette, et sa oled reserveerinud ühe ülihea restorani. Sa oled tellinud roogi, millest sa iga päev võid und näha, hea vein sinna juurde... Ja korraga heliseb telefon ja su kaaslane selle asemel, et telefon kõrvale panna, vastab kõnele ja lobiseb nagu midagi poleks olnudki.

Mu daamid ja härrad, katsuge väärtustada hetki ja ärge tehke nii, et ilusad stseenid leiavad ainult aset filmides. Lõppude lõpuks selline teguviis on ebaviisakas ja toob kaasa ainult pahandusi ja ebameeldivusi.

2. Minge samal ajal magama.

Kui te elate koos, siis olge koos. Samal ajal magama heitmine on märk armastusest. Ja su kaaslane on sulle tänulik. Ja teie intiimelu samuti.

3. Proovige uusi elamusi.

See on väga hea moodus, mis aitab teievahelist suhet tugevamaks muuta. Ega te ei peagi minema kuskile Lõuna-Ameerikasse kuuks ajaks rändama jättes siin kõik sinnapaika aga .... vaadake koos mõnda head filmi näiteks!

4. Üks hea sõna muudab palju.

"Aitäh, kallis!" - see on võlusõna, jäta see meelde. Ja see ergutab teie romantilist olukorda. Kuidas sina ennast tunned, kui sa teed midagi ja keegi sulle midagi ei ütle? Ja kuidas teine inimene ennast tundma peab?

5. Väldi kriitikat.

Kriitika võib armastuse minema ajada. Enne, kui sa oma kaaslase kallal võtma hakkad, mõtle hetk ja muuda oma lauseehitust.

Isegi, kui sul on põhjust teda kritiseerida, siis sul ei ole alati põhjust teda sellepärast sopaga üle valada. Seega, mõtle enne, kui ütled.

6. Keskendu sellele, mis teises head on.

"Mulle meeldib, kui sa hommikul teed mulle kohvi, " või "Mulle meeldib su kaisus olla." Need laused on märgid paarist, kes on otsustanud õnnelikud olla hoolimata oma väikestest vigadest. Kui sa unustad oma vead ja teise eksimused, siis muutub su vaatenurk.

7. Ole siiras.

Vajaduse korral ära karda öelda, mis sul südamel on. Oma tegelike tunnete varjamine ei ole hea.

Kui sulle ei meeldi, kui palju su elukaaslane oma vastassoost töökaaslastega läbi käib, siis ütle talle seda. Ja jää seejuures rahulikuks.

8. Tee kingitusi.

Kingitus ei pea olema suur ja kallis vaid sümboolne. See näitab sinu huvi ja et sa mõtled teise inimese peale.

9. Väldi rutiini.

Nii nagu teie suhte alguses teie vahel oli kirg, see ei ole ju kuskile kadunud. Pane küünlad põlema, organiseeri midagi ja ütle oma kaaslasele, et ta sinu jaoks oluline on.

Kommentaare ei ole