Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

6 tüüpi inimesi, keda kohtab iga lennu peal reisides.

L ennuk on üks kiiremaid ja turvalisemaid liiklemisvahendeid, et jõuda ühest punktist teise lühikese ajaga. Kõik on kena aga ka seal on omad...

Lennuk on üks kiiremaid ja turvalisemaid liiklemisvahendeid, et jõuda ühest punktist teise lühikese ajaga. Kõik on kena aga ka seal on omad ebamugavused. Näiteks ei saa sa valida neid, kellega sa pardal oled.

Milliseid inimtüüpe kohtad sa iga lennu ajal? 

See, kes kunagi millegagi rahul ei ole.

See on klassikaline näide, kes on iga lennuki peal. Tal on iga asja peale midagi öelda, talle ei meeldi ta koht, tal valutavad kõrvad, tal on külm ja seejärel liiga palav. See tänamatu hind ei lakka kritiseerimast personali, kes kaebab reisitingimuste kohta ja kes pole teiste reisijatega rahul. Ühesõnaga, tänu temale saad sa ruttu peavalu. Sul on tema perest kahju.

Pakuke, kes su kõrval istub ja kogu aja norskab.

Ikka on alati keegi lennukis, kes kogu lennu aja magab ja pealekauba norskab. Ja tavaliselt istub see inimene sinu kõrval. Ta on nii suur, et sa pead end koomale tõmbama ja lisaks sellele norskab ta nagu kaubarong. Ole üldse õnnelik, et ta oma pead su õlale ei toeta.

Jutukas reisikaaslane. 

Kui sa oma paremal pool istuva norskava reisikaaslasega rahul ei ole, siis paremal pool istub keegi, kes muud ei taha, kui sinuga mõtteid vahetada. Jaa, temasuguseid on iga lennu peal, ta tahab sinuga mõtteid vahetada ilmast ja olust, räägib sulle oma lapsepõlvest ja kogu elust.

Eesistuv naaber, kes sinu mugavusest ei hooli.

Ta võib oma istme alla kallutada kohe peale lendu tõusmist hoolimata vähimatki sinu põlvedest. Ta usub, et on äriklassi reisija. Ja kui sa talle viisakalt mõista annad oma ebamugavusest, soovitab ta sul sama teha.

See, kes kogu lennuaja oksendab.

Pole midagi hullemat, kui kedagi oksendamas näha. Aga siiski, on midagi hullemat, see on lõhn, mida sa pärast hingama pead. Ja kogu lennu pead sa psühholoogiliselt seda välja taluma.

3 üliaktiivse lapsega pere.

Tavaliselt on need just üliaktiivsed lapsed, kes panevad teiste reisijate kannatuse proovile. Kust nad ometi kogu selle energia võtavad? Parem on kohe tropid kõrva panna.Millised on teie kogemused?

Kommentaare ei ole