Viimased lood

latest

10 kõige kallimat naiste parfüümi maailmas

Vähe on naisi, kes lõhnaõli ei kasuta. Hea parfüüm muudab naise enesekindlamaks ja naiselikumaks. Parfüüm on osa naise stiilist. Ja parfüü...

Vähe on naisi, kes lõhnaõli ei kasuta. Hea parfüüm muudab naise enesekindlamaks ja naiselikumaks. Parfüüm on osa naise stiilist. Ja parfüüm tõmbab tähelepanu.

Parfüümipudeli hinna määrab mitu erinevat tegurit, pudeli hind, haruldased koostisained ja kollektsioon.

Siin on nimekiri kümnest kõige kallimast naiste parfüümist


Clive Christian Imperial Majesty
Esimene koht nimekirjas on 500 ml Clive Christian Imperial Majesty, mille pudel maksab 251, 000 $. Pudeli kaunistuses on kasutatud 18 karaadist kulda ja 5 karaadist teemandit. Maailmas leidub ainult 10 eksemplari.


Baccarat Les Larmes Sacrées de Thebes
See parfüüm maksab 6800 $ 28 ml ja ainult kuus eksemplari on lastud kaubandusse alates 90-ndatest aastatest. Parfüümipudel on püramiidikujuga ja lõhn on inspireeritud Idamaadest.24 Faubourg Hermès (1500 $ ) 28 ml
1995. aastal parfüümiloojad Bernard Bourgeois ja Maurice Russell lõid uue lillelõhnalise buketi. Lõhnaõli pudel sisaldab Püha Louis kristallinüanssi.Tänapäeval saab seda parfüümi ainult tellida parfüümiloojate poolt.


Caron Poivre
 60 ml suurune parfüümipudelike maksab 2000 $! See parfüüm sobib nii meestele, kui naistele ja tema lõhn, nagu tema nimetusest võib seda välja lugeda, on piprane. Parfüümipudel on kaunistatud valge kullaga.

Parfum Joy par Jean Patou
 Loodud aastatel 1930, on see parfüüm segu mitmest tuhandest jasmiiniaroomist ja Blugares roosist. Parfüümi hind on 800$ 28ml.JAR Bolt of LightningSee parfüüm on tõeline juveel. Tema hind on 765 $ 28ml.


Annick Goutal Eau d’Hadrien
See parfüüm saab omapärase lõhna sidrunist ja tsitruselistest. Käiku lasti ta 1982. aastal. Tema hind on 500 $ 28ml.

Ralph Lauren Notorious
 3,540$ ühe kõige kuulsama ameerika disaineri Ralph Lauren'i loomingule.


 Parfum Shalini
 900 $ pudel!


Chanel No.5
 Kuulus parfüüm Chanel N°5. Pudelike maksab 1,850$

Kommentaare ei ole