Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Miks Lõvi tähtkuju on üks parimaid sodiaagimärke?

L õvid tunduvad uhked. Nad võivad näida agressiivsed ja varjata eneses rohkem, kui sa arvatagi oskad. 14 põhjust, miks Lõvi on üks pari...

Lõvid tunduvad uhked. Nad võivad näida agressiivsed ja varjata eneses rohkem, kui sa arvatagi oskad.

14 põhjust, miks Lõvi on üks parimaid sodiaagimärke ja miks selles tähtkujus sündinud inimestel on erakordne võime.

1. Lõvid on eriti uhked. Harva kohtab Lõvi, kellel on enesekindlusega probleeme. Tal jääb enesekindlust ülegi ja ta ise on sellega rahul.

2. Kõik vajavad enda kõrvale kedagi, keda usaldada. Ja kes jääb sinu vastu ausaks. Kui sa Lõvi käest midagi küsib, ei hakka ta ümbernurga juttu ajama, vaid ütleb otse, mida ta sinust ja su käitumisest arvab. Ta on otsekoheselt aus ja see võib olla boonuseks tema juures. Sa tead alati täpselt, milline suhe sul temaga on. Ta tahab alati parimat neile, kellest ta hoolib.

3. Lõvid on väga helded, nii materiaaliselt, kui emotsionaalselt. Nad on helded kõiges selles, mida nad anda saavad, on see siis raha, armastus või .... kättemaks.

4. Pole vist vaja täpsustada, et Lõviga on alati tore, ükskõik, kuhu te ka ei lähe.

5. Mis on samuti oluline - Lõvil on väga hea maitse!

6. Tänu ma tugevale isiksusele on ta ideaalne kandidaat juhtivale kohale.

7. Kuhu ta ka ei lähe, pilgud pöörduvad alati temale ja ta on tähelepanu keskmes tänu oma karismaatilisele loomusele. Kui Lõvi siseneb ruumi, on kõigi pilgud alati temal.

8. Isegi, kui mõned Lõvid võivad paista laiskadena, eriti oma nooruses, siis on nad tegelikult palju vastutusrikkamad, kui seda paista on. Lõvi armastab asjade üle kontrolli omada ja tööd tehes võib ta imesid korda saata.

9. Kui sodiaagimärkidel oleks oma juhtlause, siis Lõvi oma oleks: "Elagu kuningas!". Lõvi isiksus on üsna dramaatiline, ta armastab salamisi draamasid, mis on seotud iga elu valdkonnaga.

10. Mis puutub romantikasse, siis Lõvi on kõige kirglikum. Ja ta ei paista sugugi vanamoeline seejuures.

11.  Mitte miski pole Lõvile stimuleerivam, kui võistlus. On siis tegemist ülikooliprojektiga, ametialase plaaniga või spordisaavutustega. Ta ei karda väljakutseid vastu võtta.

12. Lõvid on suured oraatorid ja oskavad anda head nõu. Ja isegi, kui nad võivad tihti muutuda seejuures liiga dramaatilisteks on nende sõnad alati õiged.

13. Lõvi on kahtlemata sodiaagi lojaalsem märk. Kui su kaaslane on Lõvi, siis võid sa kindel olla, et ta sul kukkuda ei lase, ta jääb su kõrvale, mis ka ei juhtu.

14. Lõvi ei ole oma loomuselt halb aga parem on, kui sa ei otsi temaga tüli. Vihastades võib ta kõik purustada. Kui sa teda ärritad, võid sa seda kahetseda pärast.

Kommentaare ei ole