Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoobi kõige igavamad tähemärgid.

O n neid, kellel pole kunagi igav - alati leiavad nad midagi, mida teha ja nende positiivne energia nakatab kõiki. Teised jälle on rohkem k...

On neid, kellel pole kunagi igav - alati leiavad nad midagi, mida teha ja nende positiivne energia nakatab kõiki. Teised jälle on rohkem kodulembesed ja reserveeritumad, nad eelistavad olla kodus ja vaadata mõnda head filmi selle asemel, et lõbutseda.

KALJUKITS

Selle tähemärgi all sündinud isikud ei armasta suurt lõbutseda. Kaljukits on kõige igavam kaaslane. Ta on ettevaatlik ja pragmaatiline. Ja ta mõtleb alati sellele, mis võib halvasti minna, selle asemel, et mõtelda sellele, mis hästi võib olla.

Kaljukitse tähtkujus sündinud inimesed leiavad oma rahuldust tööst. Töö on nende kirg ja adrenaliini tõstja. Paljud inimesed ei suuda mõista, kuidas Kaljukits suudab töösse sukelduda ja end maailma eest sulgeda terveks päevaks selle asemel, et lõbutseda ja elu nautida. Kaljukitse jaoks omab töö rohkem väärtust, kui lõbutsemine ja ainult töö muudab teda õnnelikuks. Töö tagab talle vajaliku tasakaalu.

NEITSI

Sina oled igavate tähemärkide edetabelis teisel kohal. Tundub teinekord, nagu ei võta sa elus kunagi riski ja lähed alati ainult kindla peale välja. Sa oled tavaline inimene, keda ootamatused ja muutused heidutavad. Sa oled traditsiooniline ja konservatiivne ja tahad, et asjad jääksid niisugusteks nagu nad on.

Neitsidel on omad huvialad ja tihti üksainus eesmärk või unistus, mida nad iga hinna eest ellu katsuvad viia. Neil on tavaliselt kaks või kolm head sõpra ja nad ei tunne vajadust siduda end kogu maailmaga. Nad ei ole suured pidutsejad. Neitsi vajab mõnusat nädalavahetust koduseinte vahel.

KAALUD

Sa oled nii suur realist, et sul jääb kujutlusvõimest puudu. See, mis su tähtkuju nii tuimaks ja tuhmiks muudab on su passiiv-agressiivne olemus. Sul on kalduvus oma elu ette planeerida viimase minutini. Sa oled alati pühendunud kogu oma olemusega oma tööle ja muretsed liiga palju oma välimuse pärast. Sellepärast veedad sa tihti palju aega trennis ja vaatad, mida suhu pistad. Sa tahaksid olla spontaansem aga sa ei suuda, sest pead kinni pidama oma kellaaegadest ja plaanidest.

VÄHK

Sulle ei meeldi reisida ja maailma avastada. Sulle ei meeldi uusi toite süüa. Sulle ei meeldi draama. Sa varjad väga hästi oma tundeid, tegelikult ei tea keegi, mis sulle tegelikult meeldib. Vähk on nii reserveeritud olemusega, et teda peetakse tihti igavaks. Ehkki ta on üks parimate sodiaagimärkide seas oma hea loomuse poolest. Aga nende seltskond ei lõbusta kedagi. Vähk armastab olla kodus ja vaadata telekast head filmi või lugeda raamatut. Või siis minna üksi jalutama. Talle ei meeldigi see, kui tal peaks olema koguaeg midagi teha. Ta vajab oma vaba aega, mida oma äranägemise järgi veeta.

Kommentaare ei ole