Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

12 isiklikku asja, mida sa Facebookis jagada ei tohiks.

O n oluline, et sinu ja su kaaslase vahel oleks kõik selge, mida sa tohid Facebookis jagada ja mis peaks jääma oma teada. Eriti, kui asi puu...

On oluline, et sinu ja su kaaslase vahel oleks kõik selge, mida sa tohid Facebookis jagada ja mis peaks jääma oma teada. Eriti, kui asi puudutab teie eraelu on alati parem oma elukaaslaselt küsida, kas ta ikka tahab, et sa seda jagad.
Siin on nimekiri 14 eraelu puudutavast asjast, mida sa jagada ei tohiks Facebookis.


1. Kõik magamistoas toimuv.

Sul ei ole mingit vajadust jagada oma intiimelu sotsiaalvõrgus. Isegi siis, kui sul on kaugsuhe oma kaaslasega on parem, kui sa saadad talle privaatsõnumi. Oma intiimelust suhtlusvõrgus rääkimine näitab sinu ebaküpsust ja paneb ohtu sinu suhte usalduse.

2. Isiklikud asjad.

On asju, mis on väga isiklikud ja on osa sinu kaaslase elust, kes ei hindaks absoluutselt, et sa sellest Facebookis kirjutad. Kõikidel on oma salaaed, mis peab jääma saladusse.

3. Hoidke oma kallid ja musid endale.

Tõenäoliselt kutsute te teineteist armsate hüüdnimedega aga see pole sugugi see, mida kõik teadma peaksid internetis. See muudabki selle asja võluvaks teie suhtes, et sellised asjad jäävad ainulaadseks ja eksklusiivseks, pole vaja seda kõigiga jagada, muidu kaotab see oma võlu ja väärtuse.

4. Pildid, mida su kaaslane levitada ei tahaks. 

Kui sa peaksid pildistama oma kaaslast samal ajal, kui ta magab suu lahti näiteks, siis pole seda vaja kõigiga jagada isegi, kui see sulle võib tunduda armas ja naljakas. Küsi enne luba!

5. Suhteprobleemid. 

Kõik see, mis leiab aset sinu ja su kaaslase vahel, peab jääma teie kahe vahele. Kui sa nõu avajad, siis pöördu mõne spetsialisti poole. Ära jaga teistega oma probleeme, sest sa võid seda hiljem kahetseda.

6. Teha selfit suudlemise ajal.

Mitte kedagi ei huvita sellised pildid. Ja üldse pole hea  toon näidata oma intiimseid hetki teistele ja postitada neid sotsiaalvõrkudes.

7. Kallid kingid.

Paljudel on kombeks jagada oma pilte teistega kingitustest, mida nende elukaaslane neile kinkinud on. Aga siin tuleb ettevaatlik olla ja arvestada teistega, kes endale selliseid kingitusi lubada ei saa.

8. Passiiv-agresiivsed kõned.

Osadel on kombeks kirjutada oma elukaaslasele läbi sotsiaalvõrgu ja paljastada seega kõik, mis suhtes toimub. Räägi parem oma kaaslasega ja ära otsi seda, et teised sulle kirjutaksid ja nõu annaksid, kui sa seda palunud pole.

9. Ära otsi heakskiitu.

Sinule antud laikide arv ei ole tähtis. Ära otsi teiste heakskiitu.

10. Äiast-ämmast negatiivelt rääkimine.

Väldi kõike seda, mis puutub su elukaaslase vanemaid. Nad on lõppude lõpuks osa su kaaslase perest.Selline asi võib tekitada väga ebameeldivaid hetki.

11. Lahkuminemise põhjused.

Kui sa tahad väljendada oma viha või kurbust, siis tee seda oma lähedastega.

12. Ära kirjuta kõigest ja kõigist.

Mitte kedagi ei huvita, mida sa teed hommikust õhtuni. Igalühel on omaenda elu. Kirjuta Facebookis ainult siis, kui sul midagi olulist öelda on ja jää mõistlikkuse piiresse.

Kommentaare ei ole