Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

4 naiste ja meeste suurimat vajadust.

N aine ja mees erinevad oma olemuselt ja mõttelaadilt suurel määral. Piisab ühest ainsast koos veedetud päevast, et jõuda järeldusele, et te...

Naine ja mees erinevad oma olemuselt ja mõttelaadilt suurel määral. Piisab ühest ainsast koos veedetud päevast, et jõuda järeldusele, et teie mõttemaailm pole sama. Ja kui sa ei suuda aru saada teise inimese vajadustest ja sellest, kuidas ta mõtleb, tuleb teie kooselus tõenäoliselt ette palju konflikte ja arusaamatusi. Loomulikult tuleb ka siin arvesse võtta, et iga inimene on erinev koos oma eripäraste vajadustega, mis ei kehti kõigi inimeste suhtes aga üldiselt kokkuvõttes on siin all ära toodud naiste ja meeste peamised erinevused ja vajadused.

Mees tahab, et teda austataks.

Naine tahab, et teda armastataks.

Mehed eelistavad olla pigem üksi, kui nendega, kes panevad teda end halvasti tundma ja teda alaväärtustavad. Mees ei saa tunda end armastatuna, kui teda ei austata.

Naised tahavad olla armastatud. See, kuidas naine end armastatuna tunneb, sõltub igast naisest erinevalt aga tavaliselt meeldib kõikidele naistele, kui neile öeldakse: "Ma armastan sind!", samal ajal, kui meestele meeldib, et neile öeldakse: "Ma olen sinu üle uhke."

Mees tahab väljendada oma armastust läbi vahekordade.

Naine tahab tunda end hinnatuna selleks, et soovida vahekorda.

Mõnede naiste libiido on palju suurem, kui nende meeste oma aga üldiselt on need mehed, kes tahavad rohkem vahekordi, kui naised. Tähtis on, et naised teaksid ja võtaksid arvesse seda, et mehed vajavad oma naisega intiimsust selleks, et oma armastust väljendada ja mitte ainult selleks, et seksida.

Täpselt nii, nagu mehed, meeldib ka naistele seks, kui see vastab nende soovidele ja vajadustele. Vastupidiselt meestele aga pole naised selleks alati meelestatud. Naisele on leida mehega emotsionaalne ühendus enne vahekorda astumist.

Mees tahab suhelda tehes naisega asju koos.

Naine tahab suhelda läbi igapäevaste jutuajamiste.

Enamikule meestest ei meeldi naiste viis maha istuda ja rääkida. Loomulikult tahavad mehed oma naistega suhelda aga nad eelistavad seda teha läbi midagi koos tehes, selle asemel, et maha istuda ja lihtsalt vestelda.

Naine aga tahab oma mehega iga päev suhelda. Rääkimine ongi tema jaoks tegevus. Naine räägib läbi oma tunnete. Ja et end hästi tunda, peab naine saama rääkida.

Mees vajab aega, et oma mõtetes korda luua.

Naine tahab oma mõtetes korda luua neist rääkides.

Naistele ei meeldi, kui nende mees keset vaidlust kannapealt minema jalutab, mehed aga võivad plahvatada, kui neile pidevalt pinget peale pressitakse ja sunnitakse kohe probleemi lahendama. See on sellepärast nii, et mehed ja naised talitsevad oma emotsioone erineval moel. Mehed tahavad ise oma probleemide ja tunnetega hakkama saada. Nad peavad enne pikalt läbi mõtlema, et teada saada, mida nad tunnevad. Sellepärast eemaldub mees vaidluse käigus, et mõtelda järele selle asemel, et öelda midagi, mida ta hiljem kahetseda võib.

Naine tahab aga rääkida selleks, et mõista seda, mida ta tunneb. Naine varjab oma tundeid väliskesta alla niikaua, kuni ta saab neid sõnadega väljendada. Kui mees aga poole jutuajamise käigus minema jalutab, siis ei saa naine end väljendada.

Neil mõlemal on vaja...

Tegelikult vajavad nad mõlemad olla hinnatud teineteise poolt ja mõistetud.

Kommentaare ei ole